Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

11 січня в Криворізькому академічному міському театрі музично-пластичних мистецтв «Академія руху» після годинного перегляду музичної казки «Русалонька» відбулося підбиття підсумків міського огляду-конкурсу «Ялинка-2019» на кращу організацію новорічних та різдвяних свят у ялинкових містечках, палацах культури і театрах Кривого Рогу. До актової зали завітали представники міської влади та виконавчих комітетів, очільники і профспілкові лідери підприємств, директори й керівники творчих гуртків ПК і самодіяльні артисти.

Новорічні свята – це дійсно чудеса, очікування нових подій і сподівання на реалізацію планів. Протягом новорічно-різдвяних днів ми проводимо 10 тисяч різних заходів, які цікаві як дітям, так і дорослим. Кожен із присутніх доклав до цього свою творчу наснагу й молоде завзяття. Дякую всім, хто брав участь в організації та проведенні свят, – звернувся до присутніх міський голова Юрій Вілкул.

Потім розпочалася церемонія нагородження. Гучними оплесками зал вітав переможців, серед яких були і представники нашого підприємства. За збереження та розвиток національних традицій, організацію новорічних, різдвяних культурно-мистецьких заходів, якісне художнє та естетичне оформлення ялинкових містечок, облаштування ігрових майданчиків для дітей і молоді Покровського району диплом отримав Криворізький залізорудний комбінат.

Начальник управління культури виконкому Криворізької міської ради Наталя Стрига подякувала керівникам, режисерам-постановникам і артистам закладів культури й мистецтва. Також зазначила, що театральні дійства цього року були різноманітними: нові форми та нові інтерпретації вже відомих творів і створення авторських, у тому числі мюзіклів та гумористичних постанов. Усі вони заслуговували на увагу, адже не стільки розважали, скільки виховували і доносили до маленьких глядачів, що таке Добро.

До її привітань і поздоровлень приєднався голова міського комітету профспілки металургів та гірників України Анатолій Макаренко, наголосивши, що з кожним роком вистави стають ще кращими та цікавішими. Він побажав присутнім, аби їхні творчі душі не втрачали свого запалу.

За високий художній рівень репертуару та виконавчу майстерність дипломом був удостоєний  зразковий фольклорний колектив «Шахтарочка» (керівник – Людмила Жемелінська) Палацу культури ПАТ «Кривбасзалізрудком». Також дипломом ІІ ступеня відзначено наш ПК за новорічну казку «Новорічні дива або Проліски серед зими» та масовку біля ялинки «Пригоди Собаки-Барабаки та Хрюшки Нюшки» (режисери — поставновники Анастасія Солоніченко та Тетяна Лялько).

 Диплом за якісну організацію, всебічну підтримку в проведенні новорічних та різдвяних культурно-мистецьких заходів, збереження і розвиток національних традицій, свят та обрядів вручили голові профкому ПО ПМГУ Юрію Деркачу.

Пізніше лунали привітання від директора департаменту освіти і науки Тетяни Кріпак та директора департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Світлани Лавренко.