Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

У Палаці культури в останні грудневі дні для хлопчиків і дівчаток, батьки яких працюють на Криворізькому залізорудному комбінаті відбулися святкові ранки. При вході діти отримували солодкі подарунки, а батьки могли купити їм різноманітні чарівні іграшки й прикраси. Стояли зимові санчата, куди із задоволенням сідали дітлахи, а також заходили у резиденцію Діда Мороза, щоб зробити фото на згадку. 

Біля ялинки у фойє дорослих і дітей чекала розважальна програма «Пригоди Собаки-Барабаки та Хрюші Нюші». Дітлахи разом з артистами співали й танцювали, водили хороводи. А ще веселилися з Барабакою, Нюшею, Цукерочками, голосно разом із Снігуронькою кликали Діда Мороза та «запалювали» ялинку.  Біля лісової красуні кружляла дітвора, а ті, хто прийшов у карнавальних костюмах, отримали призи. 

Після масовки  гостей свята запросили до глядацької зали на перегляд вистави «Новорічні дива або проліски серед зими» з елементами лазерного шоу, що створювало незвичайну атмосферу.

Малеча дивилася казку з величезним захопленням, адже події на сцені швидко змінювалися, було багато танцювальних та вокальних номерів. Хто тільки не кружляв на сцені: Сніжинки, Підсніжники і Брати-Місяці… Декорації перетворювали сцену то в королівський палац, то в зимовий ліс. Новорічний ранок довго згадуватимуть у шахтарських родинах, дякуватимуть аматорам Палацу культури та їхнім керівникам за подароване свято.