Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Протягом 2018 року проходив конкурс «Досягнення молоді ПАТ «Кривбасзалізрудком» організований молодіжною радою підприємства. До участі запрошувалися молоді працівники комбінату, яким не виповнилося 36 років на момент підбиття підсумків. Дотримуючись умов, охочі подавали свої анкети-заявки та документи, які підтверджують їхні здобутки у певній сфері.    14 грудня відбулося нагородження переможців. Цьогоріч ними стали – Віталій Галінський, Олексій Гринюк, Анастасія Солоніченко.

Віталій – провідний фахівець (з вентиляції) відділу охорони праці комбінату. У вільний від роботи час тренує підлітків з карате-до. Сам розпочав займатися цим видом бойового мистецтва ще в шестирічному віці. У 15 років зробив перші кроки в тренерській роботі, а будучи студентом-першокурсником, уже самостійно тренував дітей. Сьогодні виступає і сам на всеукраїнських, європейських та світових турнірах. Має звання майстра спорту України та 3-й Дан.

Олексій – охоронник на шахті «Октябрська». Із дитинства займається спортом. Різні види підкорялися йому. А з 2003-го не розлучається із армреслінгом. У березні хлопець виборов бронзу на чемпіонаті міста серед промислових підприємств, а у жовтні – срібну медаль на відкритому чемпіонаті України серед аматорів за версією WPC/AWPC, де йому було присвоєно звання майстра спорту України.

Анастасія не так давно працює в нашому Палаці культури, та про рівень її роботи й творчі досягнення говорять нагороди – подяки, грамоти, дипломи. У листопаді на XV Фестивалі самодіяльної народної творчості у номінації «Розмовний жанр» вона зайняла I місце. Дівчина захоплюється вокалом, східними танцями, та найбільшим її уподобанням є організація й проведення масових заходів.

 Переможці отримали цінні подарунки. У 2019 році чекаємо нових учасників та нових досягнень!