Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Обсяги виробничих завдань трудових колективів, кількість наявної імпортної гірничопрохідницької техніки, зайнятість на підприємстві, дотримання правил безпеки, оздоровлення працівників і їхніх родин – про це йшлося на спільному розширеному засіданні, на якому було підбито підсумки виконання Колективного договору ПАТ «Кривбасзалізрудком» у ІІ півріччі 2018 року. Зустріч відбулася за участю представників адміністрації, провідних спеціалістів комбінату, голів профспілкових комітетів ПО ПМГУ та НПГУ й очільників цехових комітетів структурних підрозділів.

Доповідь директора з персоналу, голови робочої комісії з контролю за виконанням Колдоговору Олега Макарова розпочалася техніко-економічними показниками за звітний період.

Олег Іванович зупинився на виконанні пунктів І розділу «Виробничо-економічна діяльність і розвиток підприємства» при проходці та очисній виїмці на підземних горизонтах експлуатується імпортна техніка: гірничопрохідницькі комплекси виробництва Atlas Copco та Sandvik, самоскиди TH-320, TH-315, навантажувально-доставочні машини ST-2D, LH-307, LК-07, бурові комбайни Rhino-400Н, верстати кернового буріння Diamec U-4.

Усі пункти ІІ розділу «Трудові відносини» виконані. Норми тривалості робочого часу встановлені відповідно до чинного законодавства. Протягом липня-серпня не були використані всі відпустки у зв’язку із перенесенням їх на інший термін та звільненням і контрактною службою співробітників.

Розглядаючи ІІІ розділ «Забезпечення зайнятості», зазначив що  за звітний період на комбінат влаштовано 61 спеціаліст та випускник міських базових навчальних закладів, із якими активно співпрацює наше підприємство.

У розділі IV «Оплата праці» мова йшла про середню заробітну плату для основних професій (прохідник, ГРОЗ, машиніст бурової установки, гірничий майстер). Прозвітовано і про роботу бригад шахт та ШБУ комбінату, переможців щоквартальних виробничих змагань.

Виступ доповнив в.о. директора з охорони праці Сергій Капиця, надавши інформацію про кількість нещасних випадків на виробництві, які сталися в другому півріччі минулого року. За останні 10 років знизилася динаміка травматизму. На підприємстві продовжують проводитися необхідні заходи з охорони праці щодо подальшого зниження травматизму. Також він зазначив, що всі пункти Колдоговору виконуються. Мова йде про забезпечення працівників спецхарчуванням (молоком), спецодягом, засобами індивідуального захисту, питним режимом, проходження позачергових та первинних медоглядів. 

Розділи «Соціальний розвиток колективу, пільги, гарантії працівникам та їхнім сім’ям», «Гарантії та права профспілкової організації», «Робота з молоддю», «Контроль за виконанням Колдоговору» виконано в повній мірі.

Голова профкому ПО ПМГУ підприємства Юрій Деркач зазначив, що Колективний договір дієво працює і залишається найкращим у галузі. Пункти основного документа в цілому виконано спільними зусиллями адміністрації комбінату і профспілкових комітетів. Він коротко зупинився на кожному з розділів Колдоговору.

Також наголосив, що протягом двох останніх років ЦК профспілки металургів та гірників України працював над розробкою Галузевої угоди, яка є базою для створення Колективного договору. А цей документ є першочерговою роботою профспілкового комітету щодо захисту трудящих.

Голова профкому НПГУ Анатолій Довгополов теж зазначив, що розділи Колдоговору в основному виконані. 

На завершення засідання було затверджено акт перевірки, в якому були відображені зауваження щодо виконання Колективного договору, та прийнято відповідну постанову.