Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Шахтарська професія і на сьогоднішній день на Криворіжжі є однією з найнеобхідніших, бо в нашому регіоні – велика кількість шахт та кар’єрів, які видобувають залізну руду. Аби майбутні гірники краще орієнтувалися на своєму новому місці роботи, адміністрація підприємств разом із керівниками навчальних закладів влаштовують для них ряд екскурсій та виробничих практик.

Так, на початку лютого студенти І та ІІ курсу спеціальності «Прохідник. Машиніст бурової установки. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування» Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею відвідали шахту «Октябрська». Супровідниками були викладач спецдисциплін вищої категорії Світлана Скорик та майстри виробничого навчання Олександр Паладій і Віталій Голоус.

Екскурсію для майбутніх гірників провели фахівці шахти – в.о. директора з охорони праці Дмитро Малаціон, начальник служби з питань НС та ЦЗ Костянтин Мовчан, заступник начальника дільниці спуску-підйому Дмитро Дауров і працівник цієї дільниці Антон Дуда та  начальник дробильно-сортувальної фабрики Василь Федоренко.

Студенти побачили  нову скіпову машину шведської фірми ABB, яка розташована на позначці «+54 м» копра шахти «Зоря», дільницю ДСФ, де збагачується  руда, а після цікавої розповіді вони відвідали корпус дрібного дроблення КМДт-2200 та кімнату відпочинку робітників фабрики.