Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

18 квітня співробітництво нашого підприємства з професійно-технічними ліцеями міста вийшло на новий рівень. Цього дня в учбово-курсовому центрі ПАТ «Кривбасзалізрудком» під егідою міського науково-методичного центру профтехосвіти (НМЦ ПТО) пройшло засідання Школи впровадження нових виробничих технологій, яке було розроблене спеціалістами Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею (КПГТЛ).

Вказаний захід зібрав викладачів та майстрів виробничого навчання Криворізьких ліцеїв, а саме: гірничо-електромеханічного, транспортно-металургійного та гірничо-металургійного. У його практичній частині взяли участь першокурсники та майстри виробничого навчання КПГТЛ.

На семінарі виступили старший майстер гірничо-технологічного ліцею Тетяна Янюк, методист НМЦ ПТО Тамара Грищук.

Директор УКЦ комбінату Михайло Квартюк коротко ознайомив учасників засідання з діяльністю шахт та інших структурних підрозділів ПАТ «Кривбасзалізрудком», технічним оснащенням виробничих процесів та застосуванням у них нової гірничопрохідницької та іншої техніки. Потім викладачі професійно-технічних ліцеїв ставили свої запитання стосовно роботи нашого підприємства й умов   і  оплати праці для молодих спеціалістів – випускників криворізьких ПТНЗ, на кожне з яких Михайло Андрійович дав вичерпні та конкретні відповіді.

У практичній частині заходу на навчальному полігоні УКЦ першокурсники гірничотехнологічного ліцею під наглядом своїх майстрів виробничого навчання – Андрія Столярчука, Володимира Голуба, Євгенії Соломатіної мали реальну змогу «попрацювати скреперистами», познайомитися з розбиранням та складанням перфоратора, повправлятися у майстерності кріпильників і на власні очі побачити процес буріння шпурів, який їм продемонстрували робітники дільниці №9 ш.«Родіна» Ігор Цуканов та Андрій Замула.

Наприкінці заходу працівники профільних ліцеїв обмінялися досвідом, щодо розробки завдань відповідного спрямування навчання з предметів професійно-теоретичної підготовки та підбили підсумки семінару.