Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

На Криворізькому залізорудному комбінаті вшанування кращих його трудівниць з нагоди Міжнародного жіночого дня вже друге десятиріччя поєднується з проектом «Міс КЗРК». Глядацька зала нашого палацу культури в цей день широко відчиняє свої двері перед гостями свята. Першим привітав працівниць ПАТ «Кривбасзалізрудком» директор з персоналу комбінату Олег Макаров:

Хай у шахтарської роботи і не жіноче обличчя, хай представниць прекрасної статі у нашому трудовому колективі менше ніж чоловіків, але їхній внесок до загальної скарбнички трудових здобутків підприємства по-справжньому неоціненний. Тому, від себе особисто та від керівника нашого підприємства Федора Караманиць хочу побажати кожній із вас мирного неба, затишку в домі, здоров’я вам і вашим дітям, усім та кожній – миру, спокою, достатку й світлої радості.

Голова профкому ПО ПМГУ комбінату Юрій Деркач подякував нашим жінкам за невтомність у трудах, щирість у товаристві та доброзичливість у стосунках і побажав радості, успіху та здійснення мрій.

Потім Олег Макаров та Юрій Деркач кращим трудівницям комбінату вручили відзнаки та подарунки. До журі конкурсно-розважальної програми «Краса в мистецтві» (саме таку підназву мав нині щорічний проект «Міс КЗРК») ввійшли: помічник голови правління комбінату Павло Овчар, заступник голови профкому ПО ПМГУ підприємства Володимир Павленко, начальник відділу по роботі з молоддю Марина Міхеєва, начальник бюро розвитку персоналу Єгор Фурсов та «Міс КЗРК – 2018» Аліна Троян.

Сцена тим часом швиденько трансформувалася і стала «кафе-баром «П’ять бажань». Із-за лаштунків вийшли чарівні конкурсантки: Яна Клименкова (ШБУ), Анастасія Лук’яненко (ш. «Тернівська»), Олена Кулібаба (ш. «Гвардійська»), Тетяна Чайка (УЗТ), Анна Орєхова (сервісне управління) та Анастасія Солоніченко (УСП).

Ведучий конкурсу – «бармен» на ім’я Євген, оголосив перший конкурс – «Дефіле». Тут оцінювалися і граційність, і пластичність, і почуття ритму, і навіть, певною мірою, особистий шарм.

У наступному конкурсі «Візитна картка» дівчата презентували себе. Одні розповідали про себе у форматі озвучення слайд-шоу, інші співали, а були й своєрідні вистави за участю справжнісінького Чарлі.

Інтелектуальний конкурс укотре довів, що учасниці проекту «Міс КЗРК» не лише гарні, але й здатні дати відповідь на не прості запитання журі.

У коктейль-паузі кожна з учасниць мала, задумавши бажання, дмухнути у щойно відкорковану пляшку. У результаті з’явився Джин і оголосив конкурс талантів. Тож знову були пісні, танці (у тому числі і східний), витвори прикладного мистецтва, авторський вірш та авторська ж сукня, пошита із власноруч зроблених квітів.

Потім чарівні леді комбінату у білих сукнях танцювали віденський вальс із хлопцями в українських вишитих сорочках.

А тим часом суддівська колегія визначилася із титулами наших чарівних пані: «Міс Талант» – Яна Клименкова; «Міс Ніжність» – Анастасія Лук’яненко; «Міс Грація» – Тетяна Чайка (вона ж отримала і приз «Молодіжні симпатії» від молодіжної ради комбінату); «Міс Досконалість» – Олена Кулібаба; «Віце-Міс» – Анна Орєхова. А титул «Міс КЗРК – 2019» присуджено Анастасії Солоніченко.