Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

З метою досягнення злагодженості в роботі керівного складу та працівників при виконанні заходів під час надзвичайної ситуації (пожежі) 22 березня було проведено протипожежне об’єктове тренування зі співробітниками санаторію-профілакторію ПАТ «Кривбасзалізрудком».


Теоретична частина тренувань пройшла у формі тестування, яке визначило рівень знань та умінь діяти при пожежі.

Практична частина тренувань полягала у відпрацюванні наступної ситуації: на першому поверсі у кабінеті світлолікування сталося коротке замикання і з’явилося задимлення, яке виявила медсестра. Про загоряння медпрацівник доповіла швейцару, яка сповістила пожежно-рятувальний підрозділ (ПРП) комбінату про пожежу, назвала адресу, вказала місце загоряння, кількість поверхів та число відпочивальників і співробітників, які на той час перебували в профілакторії. Вона повідомила диспетчера комбінату та проінформувала про пожежу. Потім сповістила головного лікаря, який надав вказівки ланкам цивільного захисту приступити до виконання своїх обов’язків.

Почалася евакуація усіх, хто перебував у будівлі. Було вимкнено джерело електроживлення, для ліквідації пожежі застосовано первинні засоби гасіння – вогнегасники. Під час евакуації виявили працівника з ознаками зупинки серця у наслідок ураження електричним струмом, йому надали первинну долікарську допомогу. Караул ПРП, який прибув вчасно, ліквідував пожежу. Для співробітників було проведено інструктаж, як гасити пожежу, продемонстровано роботу вогнегасника, обладнання пожежного автомобіля та різноманітних засобів, які використовують пожежники, щоб урятувати життя і майно громадян.

Робота формувань цивільного захисту під час проведення протипожежного об’єктового тренування була оцінена «добре».