Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Сьогодні, 27 серпня, відбулися поздоровлення в колективі «гвардійців». До актової зали завітали працівники структурного підрозділу, представники нашого комбінату і профкому ПО ПМГУ, а також керівництво виконкому Тернівської районної у місті ради.

Вступне слово взяв директор шахти Максим Гриненко. Він подякував колегам за самовідданий труд і вірність обраній професії та побажав затишку, щастя і нових перемог.

Помічник голови правління Олег Макаров зазначив, що в колективі працює чимало продовжувачів шахтарських династій, які мають загальний стаж понад 100 років. «Гвардійці» гідно впоралися з поставленими плановими завданнями. Також Олег Іванович зичив трудівникам невичерпного оптимізму, життєвої енергії та щоб кількість спусків дорівнювала кількості виїздів.

Звернувшись до гірницького колективу, голова Тернівської районної у місті ради Віталій Солод закцентував, що робота залізорудного комбінату має велике значення для міста та держави в цілому. Саме шахтарі вносять великий внесок у розбудову країни.

До привітань приєднався і заступник голови профкому ПО ПМГУ Володимир Павленко, який наголосив, що шахта «Гвардійська» визнана найкращим структурним підрозділом за підсумками виконаної роботи у 2020 році. Директор Максим Гриненко отримав пам’ятну статуетку та вітальний лист від адміністрації та профкому ПО ПМГУ.

За професійну майстерність, вагомі трудові здобутки, відповідальне ставлення до виконання виробничих завдань найстаранніших працівників було відзначено грамотами різних рівнів та матеріальними винагородами. Чудовий настрій подарували самодіяльні артисти Палацу культури «Тернівський».