Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

У 1919 році 22 січня було підписано Акт Злуки – доленосний документ, що сповіщав про возз’єднання Української та Західноукраїнської народних республік у соборну державу. Вперше ж День Соборності на офіційному рівні відзначився як свято у 1939 році в Карпатській Україні, яка на той момент на правах автономії входила до складу Чехословаччини. Але до дати, коли цей День почне святкувати вся Соборна та Незалежна, пройшло ще 60 років…

У 101-шу річницю злуки українських земель в актовій залі Покровської районної у місті Кривому Розі ради зібралися працівники підприємств, організацій, закладів культури й освіти.

Голова Покровської райради Володимир Коритнік, звертаючись до присутніх, сказав:

Пам’ятаймо, що того дня під єдиний прапор стали різні за походженням, статками, рівнем освіти, звичаями та традиціями. Тим самим було доведено – лише соборний народ є нацією. Нацією, яка має право на самоусвідомлення і самовизначення. Пам’ятаймо й про те, що 21 січня 1990 року було утворено живий ланцюг від Києва до Львова. Тож у день державного свята бажаю всім мешканцям нашого району здоров’я, достатку, мирного неба, злагоди та любові в родинах!

Вітальне слово Володимира Васильовича стало своєрідною увертюрою до відзначення кращих у Покровському районі підприємств, закладів, об’єднань, юридичних та фізичних осіб у таких номінаціях, як «Сила таланту», «Володарі святкового настрою», «The best of the best» і так далі.

ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» за якісне облаштування районного ялинкового містечка, багаторічну плідну співпрацю та радість, даровану дітям, стало першим у номінації «Стабільність перевірена часом» і відповідну грамоту було вручено голові профспілкового комітету ПО ПМГУ нашого підприємства Юрію Деркачу. Слід сказати, що Покровський район у проведенні та організації новорічних свят зайняв перше місце у Кривому Розі!