Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Одними з основних факторів, які впливають на настрій трудівників і їхнє бажання працювати, є доброустрій території та охайність кабінетів на робочому місці. На «Тернівській» за сприяння адміністрації шахти, якій не байдужий мікроклімат в колективі, з жовтня поточного року вдосконалюється і оновлюється жіноча баня. Робітники ремонтно-будівельної дільниці ШБУ здійснили облицювання стін та підлоги плиткою, замінили двері у душових, нанесли декоративну штукатурку та встановили двері під лак у санвузлі. Окрім цього, робітники дільниці №21 вже встановили умивальник, біде, унітаз та два нових стаціонарних фени.

За словами начальника дільниці господарських робіт Тетяни Захарченко, тепер у санвузлі та в душових стало затишно і гарно. Цю атмосферу створили співробітники шахти й ремонтно-будівельної дільниці ШБУ. Усі серйозно поставилися до завдання, виконавши роботу якісно. Наразі, щоб повноцінно функціонували душові, залишилося підвести воду і встановити вентиляційні решітки.

Також обладнується парна для працівниць, саме там вони зможуть зняти втому від трудового дня, відпочити й оздоровитися. Планується завершити роботи до початку грудня.

Окрім цього, зараз на «Тернівській» облаштовують нову мийку для взуття шахтарів. Турбується керівництво структурного підрозділу також про охайність приміщень і температуру в них: йде заміна вікон та дверей у кабінетах і медпункті адміністративно-побутового комбінату шахти.