Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Новий 2021 рік вже на порозі. Мандарини, новорічна мішура, гірлянди й зелена ялинка – головні атрибути цього свята, які прикрашають наші оселі і наші робочі місця. Уже стало багатолітньою традицією напередодні Нового року проводити в структурних підрозділах Криворізького залізорудного комбінату змінно-зустрічні збори, підсумовуючи на них результати роботи за 12 місяців, відзначаючи кращих, вітаючи з прийдешніми святами.

24 грудня в актовій залі «Тернівської» зібралися однією великою трудовою сім’єю шахтарі. Першим до сумлінного і добросовісного колективу звернувся в.о. директора структурного підрозділу Едуард Ковтун, який подякував гірникам за важкий труд та побажав їм у наступному році ритмічної безпечної праці, успішного виконання запланованих виробничих завдань, достатку, миру та добробуту.

Начальник виробничого відділу Віктор Кулібаба зазначив, що 2020-й був нелегким і не завжди стабільним для колективу, проте шахтарі гідно справлялися зі всіма труднощами. Також він зичив присутнім міцного здоров’я, гідної заробітної плати, кохання, удачі й щастя.

Голова профкому ПО ПМГУ підприємства Юрій Деркач у своєму виступі нагадав, що цього року відбулися великі зміни. Найголовніше – це перемовини з власниками щодо створення нового Колективного договору і як результат – прийняття оновленого та доповненого документа на 2020-2022 роки, де збережені майже всі соціальні гарантії. Окрім цього, за літній сезон оздоровилося понад 2 500 працівників та їхніх сімей в оздоровчих комплексах підприємства, а також приблизно 650 – в санаторіях України. Наостанок він побажав «тернівчанам», щоб у кожній шахтарській родині панували добро, затишок, тепло і ласка. Голова профкому ППО НПГУ Анатолій Довгополов зичив безаварійної роботи, удачі, сімейного затишку.

Цього дня кращі дільниці та кращі фахівці були відзначені грамотами та подарунковими ялинками від адміністрації шахти, профкому ПО ПМГУ та ППО НПГУ. Святковий настрій подарували творчі колективи Палацу культури «Тернівський» та порадувала присутніх працівниця маркшейдерського відділу комбінату Катерина Сєдунова.