Сентябрь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Криворізький залізорудний комбінат співпрацює з акціонерним товариством «Страхова компанія «Країна». З 1 лютого поточного року до 31 січня 2023 року вступає в дію договір добровільного медичного страхування між АТ «Кривбасзалізрудком» і вказаною страховою компанією.  Надаємо інформацію щодо змін, внесених до договору.

Територія страхування – вся Україна.  Страховим випадком є необхідність звернення застрахованої особи за станом здоров’я протягом терміну дії договору в базовий медичний лікувальний заклад при гострому захворюванні, загостренні хронічного захворювання, травмі, отруєнні та інших наслідках нещасного випадку, виявлених в період дії договору за отриманням медичної допомоги, медичних послуг та/або медикаментозного забезпечення, що призвело до амбулаторного або стаціонарного лікування в термін дії даного договору, підтверджене видачею «Листа тимчасової непрацездатності».

Програму страхування з цього року було покращено:

Загальна страхова сума з 01.02.2022 збільшена та складає 80 000 грн!

Амбулаторно-поліклінічна допомога

Стаціонарна допомога

25 000 грн

55 000 грн

Амбулаторне консервативне та оперативне лікування. Екстрене консервативне лікування в умовах стаціонару.
Діагностичне обстеження за профілем захворювання (а також методів з використанням спеціальних діагностичних препаратів, тест-систем та апаратури). Екстрене оперативне лікування в умовах стаціонару.
Лабораторні та інструментальні обстеження за профілем захворювання. Планове консервативне лікування в умовах стаціонару – 1 раз на рік.
Компенсація витрачених власних коштів за наявності висновку лікаря та інших підтверджувальних документів. Планове оперативне лікування в умовах стаціонару – 1 раз на рік.
Премедикація, анестезія – при проведенні хірургічних втручань.
Харчування при стаціонарному лікуванні від 20 грн на добу.

Також в програму страхування внесено такі опції, як:

екстрена стоматологічна допомога: 750 грн в період дії договору. Можливість отримання послуг в приватних стоматологіях та у відділенні щелепно-лицьової хірургії;

діагностика та лікування вперше виявленого в період дії договору цукрового діабету;

діагностика та лікування вперше виявленого в період дії договору туберкульозу;

діагностика та лікування вперше виявленого в період дії договору доброякісного новоутворення;

діагностика та лікування вперше виявленого в період дії договору онкологічного захворювання;

діагностика та лікування вперше виявленого в період дії договору вірусного гепатиту.

Та додатково гарантується оплата:

COVID-19;

ендокринні захворювання в умовах стаціонару;

ведення патологічної вагітності та пологів;

критичних захворювань, що вже виявлені на момент укладання договору страхування (таких як цукровий діабет, туберкульоз, доброякісні та злоякісні новоутворення, вірусні гепатити);

витратних матеріалів, необхідних для лікування і проведення оперативного втручання – протези, ендопротези, стени, штучні клапани серця, АКШ, штучні водії ритму, спиці, пластини та інші медичні матеріали системи переливання крові, апарат Єлізарова.

При настанні страхового випадку негайно, не пізніше 1 календарного дня з моменту виявлення хвороби, телефонуйте до «Центру інформаційної підтримки клієнтів» за номером: 0-800-500-467 (безплатний в Україні) та 890 з мобільного телефону безплатно.