Криворізький залізорудний комбінат займається видобутком багатої руди підземним способом на глибинах 1345-1425 м. Запаси природно багатих залізних руд розвідані до глибини 2000 м і становлять близько 600 млн. тонн із середнім вмістом заліза 58,81%. Це забезпечить роботу комбінату на 70-80 років.

   Основна продукція АТ «Кривбасзалізрудком» — залізна руда: агломераційна з вмістом заліза від 51% до 64% і доменна кускова з вмістом заліза від 46% до 49%.

   Окрім основної продукції (залізорудної сировини) фахівцями ремонтно-механічного заводу здійснюється виробництво вібролюків, виготовлення гумотросових канатів, підйомних посудин (скіпи, шахтні кліті для вертикального підйому, бадьї шахтні), виготовлення металевого кріплення МКС-3 (без вкладишів) тощо.

   Виконуються капітальні ремонти і сервісне обслуговування імпортної гірничопрохідницької техніки власними силами підприємства.

   Якість продукції Криворізького залізорудного комбінату відповідає світовим стандартам. На підприємстві триває удосконалення системи управління якістю, яка пройшла пересертифікацію на відповідність діючої версії стандарту ДСТУ ISO 9001: 2015 у лютому 2022 року.

   Акціонерне товариство «Криворізький залізорудний комбінат» — надійний партнер вітчизняних підприємств та підприємств країн Європи.