strukt001

Акціонерне товариство «Криворізький залізорудний комбінат» – найбільше підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом.

 Шахти «Родіна», «Октябрська», «Гвардійська», «Тернівська» – основні структурні підрозділи, що входять до складу комбінату. Розташовані вони з півдня на північ (за напрямом покладів залізної руди Криворізького басейну), знаходяться у трьох районах міста: Саксаганському, Покровському та Тернівському.

Надійні перспективи для роботи шахт комбінату створює шахтобудівельне управління, яке будує нові підземні горизонти і поглиблює стволи.

Ритмічну роботу трудових колективів вищезазначених структурних підрозділів забезпечують допоміжні підрозділи: сервісне управління з ремонту та монтажу шахтного обладнання (у його складі – шахтомонтажне управління, підземний гірничий цех і ремонтно-механічний завод), управління залізничного транспорту, автобаза, ремонтно-будівельний цех, енергетичний цех, центральна енерголабораторія, гірнича інспекція з технічного контролю якості руд, база матеріально-технічного постачання, центр інформаційних систем, учбово-курсовий центр, управління соціальних підрозділів.