uzdt

Управління залізничним транспортом

Здійснює навантаження та перевезення товарної залізної руди, видобутої гірниками комбінату, до станцій примикання з «Укрзалізницею». УЗТ надає послуги контрагентам з подачі і забирання вагонів, маневрової роботи локомотивів.

Усі рудонавантажувальні станції оснащені дозувальними майданчиками з сучасними тензометричними вагами. Цей структурний підрозділ укомплектовано екскаваторами, залізничними кранами, тепловозами ЧМЕ-3, колійною технікою. Ремонтні роботи залізничного полотна, навантажувальної техніки здійснюються господарським способом.

avtobaza

Автобаза

Цей структурний підрозділ укомплектовано спеціальною технікою, вантажним, а також пасажирським автотранспортом. Увесь авторесурс задіяний на вивезенні пустих порід, некондиційної фракції рудної маси, для виконання різного виду ремонтних і будівельних робіт, для перевезення гірників на роботу і з роботи. Ним здійснюється доставка матеріалів і обладнання.

rsc

Ремонтно-будівельна дільниця ШБУ

Займається ремонтом та будівництвом промислових будівель і споруд, у тому числі головних вентиляторних установок, копрів тощо. А також здійснює ремонт, будівництво та реконструкції об’єктів соціально-культурного призначення.

 

energoceh

Енергетичний цех

Виробляє теплову енергію, забезпечує структурні підрозділи ПАТ «Кривбасзалізрудком» питною водою, водою для миття трудівників підприємства, стисненим повітрям. Крім того, енергоцех займається відкачуванням шахтних вод, перетворює і розподіляє електроенергію.

 

cel

Центральна енерголабораторія

Здійснює ревізію, налагодження та випробування шахтних стаціонарних установок, підземних підстанцій, контролює і діагностує гірничошахтне обладнання, виконує технічне обслуговування та калібрування КВП, налагодження мікропроцесорних систем, здійснює випробування головних і врівноважуючих канатів шахтних підйомних установок.

 

gorninsp

Гірнича інспекція з технічного контролю якості руд

Фахівці цього підрозділу здійснюють контроль за технологічними процесами виробництва залізорудної продукції: беруть проби видобутої гірничої маси й готової продукції з видачею результатів проведених досліджень.

 

bmts

База матеріально-технічного постачання

Приймає від постачальників матеріали, запчастини, обладнання, зберігає та видає їх підрозділам комбінату.

 

 

cis

Центр інформаційних систем

Займається організацією і технічним забезпеченням управління автоматизованою обробкою інформації в структурних підрозділах комбінату, а також розробкою та супроводом програмного забезпечення, ремонтом і техобслуговуванням засобів обчислювальної техніки, організацією каналів передачі інформації, наданням поліграфічних послуг.

ukc

Учбово-курсовий центр

Організовує роботу щодо забезпечення умов для підвищення професійної майстерності, кваліфікації, навчання новим професіям гірників.