servisnoe

Сервісне управління з ремонту та монтажу шахтного обладнання

Цей структурний підрозділ було створено в 2010 році. До його складу входять: шахтомонтажне управління, ремонтно-механічний завод, електромеханічні служби шахт підземного гірничого цеху.

Силами високопрофесійних фахівців ремонтуються та монтуються складні стаціонарні комплекси, розміщені як у шахтах, так і на поверхні. До них належать: головні вентиляційні та підйомні установки, дробильно-сортувальні фабрики, насосні станції, трубопроводи, електродвигуни тощо. Спеціалістами сервісного управління здійснюється виробництво вібролюків, шахтних вагонеток, штанг для глибокого буріння, гумотросових канатів, підйомних посудин, виконується сервісне обслуговування імпортної гірничопрохідницької техніки.

uzdt

Управління залізничним транспортом

Здійснює навантаження та перевезення товарної залізної руди, видобутої гірниками комбінату, до станцій примикання з «Укрзалізницею». УЗТ надає послуги контрагентам з подачі і забирання вагонів, маневрової роботи локомотивів.

Усі рудонавантажувальні станції оснащені дозувальними майданчиками з сучасними тензометричними вагами. Цей структурний підрозділ укомплектовано екскаваторами, залізничними кранами, тепловозами ЧМЕ-3, колійною технікою. Ремонтні роботи залізничного полотна, навантажувальної техніки здійснюються господарським способом.

avtobaza

Автобаза

Цей структурний підрозділ укомплектовано спеціальною технікою, вантажним, а також пасажирським автотранспортом. Увесь авторесурс задіяний на вивезенні пустих порід, некондиційної фракції рудної маси, для виконання різного виду ремонтних і будівельних робіт, для перевезення гірників на роботу і з роботи. Ним здійснюється доставка матеріалів і обладнання.

rsc

Ремонтно-будівельний цех

Займається ремонтом та будівництвом промислових будівель і споруд, у тому числі головних вентиляторних установок, копрів тощо. А також здійснює ремонт, будівництво та реконструкції об’єктів соціально-культурного призначення.

 

energoceh

Енергетичний цех

Виробляє теплову енергію, забезпечує структурні підрозділи ПАТ «Кривбасзалізрудком» питною водою, водою для миття трудівників підприємства, стисненим повітрям. Крім того, енергоцех займається відкачуванням шахтних вод, перетворює і розподіляє електроенергію.

 

cel

Центральна енерголабораторія

Здійснює ревізію, налагодження та випробування шахтних стаціонарних установок, підземних підстанцій, контролює і діагностує гірничошахтне обладнання, виконує технічне обслуговування та калібрування КВП, налагодження мікропроцесорних систем, здійснює випробування головних і врівноважуючих канатів шахтних підйомних установок.

 

gorninsp

Гірнича інспекція з технічного контролю якості руд

Фахівці цього підрозділу здійснюють контроль за технологічними процесами виробництва залізорудної продукції: беруть проби видобутої гірничої маси й готової продукції з видачею результатів проведених досліджень.

 

bmts

База матеріально-технічного постачання

Приймає від постачальників матеріали, запчастини, обладнання, зберігає та видає їх підрозділам комбінату.

 

 

cis

Центр інформаційних систем

Займається організацією і технічним забезпеченням управління автоматизованою обробкою інформації в структурних підрозділах комбінату, а також розробкою та супроводом програмного забезпечення, ремонтом і техобслуговуванням засобів обчислювальної техніки, організацією каналів передачі інформації, наданням поліграфічних послуг.

ukc

Учбово-курсовий центр

Організовує роботу щодо забезпечення умов для підвищення професійної майстерності, кваліфікації, навчання новим професіям гірників.

 

 

usp

Управління соціальних підрозділів

Створює умови для оздоровлення і відпочинку трудівників комбінату, проведення їхнього культурного дозвілля, занять спортом. Також дбає про організоване харчування на підприємстві. До його структури входять: лікувально-оздоровчий комплекс (зокрема, санаторій-профілакторій), дитячий оздоровчий комплекс «Криворізький гірник» (м. Бердянськ), оздоровчий комплекс для сімейного відпочинку «Червоні вітрила» (м. Скадовськ), спорткомплекс, палац культури, цех громадського харчування, відділ по роботі з молоддю.