Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

17 липня 2023 року обірвалося життя командира відділення радіоелектронної боротьби з безпілотними летальними апаратами військової частини А4712, електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці №11 шахти «Тернівська»

КАЛЮЖНОГО ОЛЕКСІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Олексій Володимирович народився 8 серпня 1987 року в м. Кривий Ріг. Після закінчення школи навчався у Криворізькому будівельному технікумі, де здобув спеціальність «Будівництво і експлуатація будівель та споруд». Виробничу практику проходив каменярем Будуправління «Промбуд» ЗАТ «Криворіжаглобуд». Після отримання диплома проходив військову службу за контрактом протягом 2008-2011 років в Збройних силах України. Демобілізувавшись, починав свою трудову діяльність охоронником відділу охорони одного з магазинів міста. Трохи згодом працював старшим охоронником КП «Криворізька муніципальна гвардія». Протягом 2014-2017 років працював охоронником управління охорони №1 ТОВ «Інтерлок-Кривий Ріг». У 2017-му пов’язав своє життя з Криворізьким залізорудним комбінатом, де працевлаштувався охоронником дільниці охорони шахти «Тернівська», а потім був переведений до управління забезпечення режиму та охорони підприємства. З 2019 року став працювати учнем електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці вентиляції шахти «Тернівська», а згодом обіймав посаду електрослюсаря, де трудився до нинішнього часу. За цей час проявив себе професіоналом, відповідальним та сумлінним трудівником. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Тернівська» й підприємства.

26 грудня 2022 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Олексія Калюжного було призвано до лав Збройних сил України. Найбільш за все мріяв про найскорішу Перемогу та мир в Україні, тому без сумніву пішов захищати українську землю. Ніс службу командиром відділення радіоелектронної боротьби з безпілотними летальними апаратами. Мав звання молодшого сержанта військової частини А4712. На жаль, 17 липня, захищаючи суверенітет і незалежність України, під час виконання бойового завдання він загинув.

Без чоловіка залишилася дружина Наталія Сергіївна. Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Олексія Калюжного та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Світла пам’ять про Олексія Володимировича назавжди залишиться в наших серцях. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!