Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

6 січня 2024 року обірвалося життя Захисника України, електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці №24 проходки шахти «Покровська» шахтобудівельного управління

МЕЛЕТИ ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА

Олександр Васильович народився 8 вересня 1981 року в смт Біла Криниця Великоолександрівського району Херсонської області. Після закінчення школи навчався в місцевому ПТУ №4. У 1994-му працевлаштувався кочегаром міжрайонної бази в м. Херсон. Потім трудився електрослюсарем на Білокриницькому вапняному заводі. Під час своєї трудової діяльності працював електриком, електрослюсарем, електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування на різних підприємствах, у тому числі і криворізьких. Жага до знань та бажання професійно зростати його ніколи не покидали, тож він продовжував навчатися. Спочатку закінчив Криворізький гірничо-електромеханічний коледж, а потім – Криворізький національний університет за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

У 2015 році пов’язав своє життя з Криворізьким залізорудним комбінатом. Працював слюсарем-електриком з ремонту електроустаткування енергетичного цеху. Через рік Олександр Мелета обіймав посаду електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці №24 (нарізних робіт) шахти «Покровська». Остання його посада – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці №24 (гірничо-капітальних робіт) проходки шахти «Покровська» шахтобудівельного управління. За цей час проявив себе сумлінним робітником, професіоналом своєї справи, який передавав свої знання, навички і досвід молодому поколінню. Був відвертою та щирою людиною, яка була готова прийти на допомогу, підтримати, дати пораду. Його оптимізму і тепла вистачало на рідних, друзів і товаришів. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва ШБУ й підприємства.

25 квітня 2023 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Олександра Мелету було призвано до лав Збройних сил. Мав звання молодшого лейтенанта. Чоловік мав багато планів на життя, які мріяв втілити вже після Перемоги України, якої він так і не дочекався через передчасну смерть… На жаль, 6 січня, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув поблизу н.п. Новомихайлівка Покровського району Донецької області.

Без чоловіка залишилася дружина Наталія Віталіївна, без батька – син Іван. Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Олександра Мелети та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, друзів, колег. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!