Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

5 травня 2024 року обірвалося життя Захисника України, начальника дільниці 16 шахти «Криворізька»

БИЧКОВА АНДРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Андрій Володимирович народився 22 серпня 1978 року в м Кривий Ріг. Після закінчення школи вступив до Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту, де здобув спеціальність «Менеджмент організацій». Отримавши диплом закладу, де, до речі, діяла військова кафедра, працевлаштувався в органи податкової міліції. Ніс службу в органах протягом 4 років. У 2005 році пов’язав своє трудове життя з Криворізьким залізорудним комбінатом, де працював інженером управління залізничного транспорту. Згодом трохи змінив сферу діяльності та працював торговим агентом та мерчендайзером у ТОВ «ТД «Мегаполіс». У 2010 році знов повернувся до рідного підприємства, де вже став опановувати гірничу справу. Спочатку набирався досвіду у старших колег, трудячись учнем прохідника дільниці 9 шахти «Криворізька» (на той час – «Родіна»). Потім обіймав посади підземного гірника та підривника дільниці 16 (вибухових робіт). Жага до навчання ніколи не покидала шахтаря, тож він заочно пішов навчатися до Гірничого технікуму ДВНЗ «Криворізький Національний Університет», де отримав спеціальність «Підземна розробка корисних копалин». Після здобуття відповідної освіти Андрія Бичкова було переведено на посаду начальника дільниці 16, де він трудився донині. За цей час проявив себе сумлінним, кваліфікованим та відповідальним фахівцем, який пізнавав нові сфери діяльності, готовий був навчатися та розширювати свої знання з різних галузей. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Криворізька» й підприємства.

14 березня 2022 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, пішов добровольцем до лав територіальної оборони, адже мав офіцерське звання. Понад усе прагнув захистити свою родину і рідних та вигнати ворога з української землі. Ніс службу командиром роти вогневої підтримки військової частини А4060. Мав звання капітана. На жаль, 5 травня, під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність, Андрій Володимирович загинув під час артилерійського обстрілу поблизу н.п. Новобахмутівка Донецької області.

Без чоловіка залишилася дружина Катерина Костянтинівна, без батька – донька Діана. Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Андрія Бичкова та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!