Март 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

6 березня 2022 року перестало битися серце солдата 53-ої окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, майстра гірничого дільниці №16 шахти «Октябрська»

ТКАЧУКА ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА

Олександр Іванович народився 10 червня 1985 року у Кривому Розі. Після закінчення школи навчався в Гірничому технікумі Криворізького технічного університету за спеціальністю «Технологія підземної розробки корисних копалин». Отримавши диплом, працевлаштувався на Криворізький залізорудний комбінат, починав з посади гірничого робітника дільниці №9 шахти «Октябрська». Згодом опановував нову робітничу професію – трудився учнем прохідника на дільниці №36, потім – прохідником. За час своєї роботи на підприємстві працював кріпильником та гірничим майстром на різних дільницях. Остання його посада – гірничий майстер дільниці №16 (очисних робіт).

За цей час проявив себе справжнім фахівцем, відповідальним працівником, надійною та щирою людиною. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Октябрська» й підприємства.

31 липня 2021 року Олександр Ткачук пішов служити за контрактом в Збройні сили України, адже завжди мріяв жити у вільній, незалежній і суверенній країні. Ніс службу у військовій частині А0536. Вірний син України завжди стояв до кінця і ніколи не здавався перед ворогами. На жаль, Олександр Іванович, виконуючи свій військовий обов’язок, загинув під час обстрілу зі сторони збройних сил Російської Федерації.

Вірний військовій присязі в бою за нашу Батьківщину, проявив стійкість, мужність і відвагу під час виконання бойових завдань. Без чоловіка залишилася дружина Олена Олександрівна, без батька – донька Карина.

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Олександра Ткачука та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Світла пам’ять про Олександра Івановича назавжди залишиться в серцях працівників комбінату та побратимів, всіх тих, хто особисто знав цю чудову людину, надійного друга і товариша. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна пам’ять та слава полеглому Герою!