Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Чимало українців через збройну агресію Російської Федерації проти України вимушені були родинами покинути свої домівки і переїхати до більш безпечних населених пунктів. Кривий Ріг став одним із таких міст, яке прихистило внутрішньо переміщених осіб з територій активних бойових дій. Зважаючи на це, волонтери й містяни регулярно передають у пункти збору гуманітарної допомоги їжу, одяг та інші необхідні речі.

Працівники Криворізького залізорудного комбінату не залишилися осторонь цієї проблеми і цього тижня долучилися до збору необхідних речей переселенцям. Вони передали до Свято-Троїцького храму, де наразі діє пункт збору гуманітарної допомоги, одежу для дітей та дорослих, взуття та іграшки для малечі. Завітавши до церкви сьогодні, 20 квітня, ми поспілкувалися з родинами Омельченків і Михальченків, які приїхали з міст, де активно ведуться бойові дії.

Юлія Омельченко евакуювалася до Кривого Рогу з Харкова разом з чоловіком Андрієм і дітьми Владиславом і Олександрою:

Коли розпочалися обстріли району, в якому ми мешкали, ми виїхали до знайомих у приватний сектор, переховувалися у льоху майже місяць. Близько о третій ночі 25 березня неподалік вдарив снаряд, тому ми прийняли рішення того ж дня евакуюватися до Кривого Рогу. Мешкаємо у родичів. Дізналися про допомогу і одразу приїхали до Свято-Троїцького храму. Дякуємо всім небайдужим!

14 березня Валентина Михальченко разом з рідними виїхала з окупованого села Любимівка, що на Херсонщині, певний час перебувала в різних населених пунктах, а вже 7 квітня дісталася до нашого міста. Каже, їх приїхало 6 сімей одразу, тому вдячна за будь-яку допомогу від небайдужих мешканців і волонтерів.

Настоятель Свято-Троїцького храму Православної церкви України протоієрей Олексій говорить, що завжди за мірою можливості громада церкви допомагала нужденним:

Зараз цей час став особливим, коли наші українці страждають від нападу російського агресора, тому ми робимо все, аби підтримати людей, які зараз для нас стали рідними. Ми все зробимо для перемоги і для нашого єднання, щоб весь світ побачив, що Україна – єдина і неподільна!

Наразі нашим підприємством розглядається можливість розпочати постійний збір речей і всього необхідного для переселенців, які зараз мешкають у Кривому Розі.