• Українська
  • English

  • Date Icon Опубліковано 17.07.2019

    Щороку в Україні 16 липня відзначається День бухгалтера. Ці професіонали варті того, аби мати у календарі свій власний день.

     

    Вітаючи працівників головної бухгалтерії ПАТ «Кривбасзалізрудком» із професійним святом, голова правління нашого підприємства Федір Караманиць сказав:

    Є керівники, які скаржаться, що з жінками працювати складно. Вони, як на мене, помиляються. Для представниць прекрасної статі не існує меншовартісних дрібниць. Тому будь-яку справу (а тим більше – бухгалтерську) вони вивчають до тонкощів.

    Хочу висловити щиру вдячність за ваш труд, побажати здійснення мрій і сподівань, міцного здоров’я та мирного неба.

    Привітав винуватців свята із Днем бухгалтера і фінансовий директор комбінату Олександр Безкровний. Потім за вагомий внесок у роботу підприємства було нагороджено грамотами комбінату кращих працівників головної бухгалтерії. На завершення церемонії нагородження Валентина Незгодзінська (бюро фінансово-розрахункових операцій), Наталя Кантур (бухгалтерська група шахтобудівельного управління) та Наталя Петренко (бухгалтерська група сервісного управління з ремонту та монтажу шахтного обладнання) отримали нагрудні знаки та посвідчення Почесних ветеранів ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат».