Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

17 грудня в управлінні Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України відбувся розгляд «Планів ліквідації аварій на шахтах комбінату на І півріччя 2022 року». До засідання долучилися технічний директор Сергій Бугрєєв, провідний фахівець (з вентиляції) служби охорони праці Світлана Приходько, головні інженери, начальники відділів та служб, провідні спеціалісти структурних підрозділів нашого комбінату, а також представники загону.

Нараду відкрив командир ДВГРЗ Ігор Євстратенко, зазначивши, що у майбутньому плануються спільні навчання для працівників шахт нашого підприємства разом з гірничорятувальниками. Він зупинився на загальних питаннях, що стосувалися заходів з пожежної безпеки, запасних виходів, провітрювання гірничих виробок, використання саморятівників, камер аварійного повітропостачання і надання допомоги постраждалим. Керівник загону пояснив, на що треба звернути увагу для безпечної діяльності шахт. Прозвучала інформація, що робота гірничорятувальників з представниками АТ «Кривбасзалізрудком» проводилася ретельно, тому і помітна динаміка покращення умов роботи.

Потім доповів заступник командира загону Рустам Халілрахманов, який наголосив, що у ході комплексної перевірки об’єктів Криворізького залізорудного комбінату була проведена чимала робота, де виявлено ряд зауважень. На сьогодні вони детально опрацьовані з головними інженерами шахт, багато з них вже усунені. Також Рустам Рудіфович зазначив на необхідності використання саморятівника при тренуваннях, аби гірник мав уявлення і запам’ятав всі дії при настанні надзвичайної ситуації. Головне при цьому – не панікувати, вирівняти дихання і не поспішати. А це не так легко, як здається на перший погляд. Ще одне зауваження – залучати працівників загону при розробці проєктів підготовчих та очисних робіт, аби при можливому настанні непередбачуваних подій рятувальники знали найкоротший шлях до постраждалого.

Наостанок командир Ігор Євстратенко привітав присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав безаварійної роботи, легких спусків і підйомів, міцного здоров’я.