Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Молодше покоління трудового колективу ПАТ «Кривбасзалізрудком», ступивши на власні гірницькі шляхи, та почавши самостійно планувати власні бюджети, не забуває свого дитинства, татової сили, маминої ласки та того, що про них турбувалися рідні люди. Але, на жаль, є багато дітей, яким не має до кого пригорнутися; дітей, про яких бюджетним коштом піклується держава (котра сама нині переживає не найкращі часи).

У такі моменти історії на підтримку сиріт і тих, хто для своїх рідних є зайвим, стають ті, кому небайдужі чужі долі. Серед них – трудовий колектив Криворізького залізорудного та Молодіжна рада комбінату. Благодійні акції нашого підприємства завжди проходять без жодної пишноти. Кожна з них – від щирого серця.

Так, у рамках проєкту «Долоні добра», ініційованого Молодіжною радою, з 1 квітня триває збір речей, іграшок, пральних засобів та канцелярських виробів для малюків та підлітків (від 3-х до 16 років), які перебувають у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради. І слід сказати, що наші люди не збайдужіли. Молоді буде що передати тим, хто нині мешкає на вулиці Озерній, 17 (адреса КЗ «ЦСПРД»), неподалік шахти «Родіна».

Крім того, після звернення до керівника нашого підприємства благодійної організації «Благодійний Фонд «Країна» гуманітарну допомогу, зокрема одяг і взуття, буде відправлено до Дитячого будинку №1 міста Дніпра.

Ті речі, які для багатьох старі й вже не потрібні, для дітей з дитячих будинків є небаченою розкішшю.