Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

На жаль, шостий місяць триває навала російської армади на нашу рідну Українську землю. Дуже багато сімей з різних міст, громад та областей постраждало від цієї війни. Хто покинув домівку, щоб зберегти найцінніше – життя, а в кого вже і зовсім немає житла після постійних обстрілів «освободителей».

Весь цей час адміністрація та працівники АТ «Кривбасзалізрудком» за власним покликом надають всіляку допомогу не тільки нашим захисникам, а й мешканцям країни, які були змушені покинуте все, що мали, та переїхати проживати на територію нашої громади.

У четвер, 11 серпня, разом з представником української православної церкви, ієреєм Вадимом, наше підприємство надало гуманітарну допомогу переселенцям із Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей, які нині змушені тимчасово проживати на території гуртожитку №2 Державного університету економіки і технологій. Саме туди були направлені речі та іграшки, які потребували наші громадяни.

Адміністрація підприємства ініціює благочинні збори і звертається до працівників Криворізького залізорудного комбінату та їхніх сімей за допомогою. Не будьте осторонь від сьогодення, поодинці ми слабкі, і тільки разом ми зможемо подолати будь-які труднощі, які спіткають нашу державу.

З наближенням холодної пори року оголошується збір теплих речей та взуття для внутрішньо переміщених осіб, також вони потребують харчові продукти (бажано з довготривалим строком зберігання), бо, на жаль, переважна більшість їх втратила робочі місця, а соціальних виплат не вистачає. Разом ми все здолаємо! Слава Україні!