Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Протягом квітня-червня в структурних підрозділах Криворізького залізорудного комбінату та прилеглих до них територіях тривали роботи з підтримання чистоти, покращення благоустрою, збільшення зони зелених насаджень, що значно поліпшило стан довкілля.

На шахті «Тернівська» працівники прибрали проммайданчик та прилеглу територію вздовж дороги від шахти до пл. Толстого, вивезли сміття, розпланували клумби та посіяли на них насіння квітів – чорнобривців, майорів, ромашок та газонну траву, посадили саджанці петуній, барбарису, форзицій, туй та самшиту. Окрім цього, пофарбували лавочки, урни, мийку для взуття, а також побілили бордюри й дерева біля адміністративно-побутового комбінату та медпункту.

Трудовий колектив шахти «Родіна» також не залишився осторонь. Робітники привели в належний санітарний стан подвір’я шахти та прилеглої території, автостоянки, дороги до шахти «Правда» і, звісно, берег річки Саксагань та геологічну пам’ятку природи «Виходи амфіболітів». Щоб озеленити територію, посіяли чорнобривці, майори і айстри та посадили барбариси, форзиції, спіреї японські, а потім побілили бордюри.

Гірники «Октябрської» теж активно долучилися до робіт, прибравшись на території шахти, автостоянки і вздовж вулиці Шкільна. Вони побілили бордюри, здійснили ревізію системи зрошення біля підземного переходу та на клумбах поблизу АПК. Перед адмінбудівлею шахти посадили нарциси, іриси, лілії, перед контрольно-пропускним пунктом – посіяли насіння чорнобривців, нагітків, майорів та інших квітів. Також робітники посадили саджанці барбарису, форзиції, спіреї японської, самшиту, петунії (синьої) та сурфінії (жовтої). Для належного вигляду пофарбували огорожі, вивезли сміття та сухостій і дружньо розчистили парк поблизу шахти.

З початку квітня доброустроєм проммайданчика та прилеглої території займалися шахтарі «Гвардійської». Зокрема, навели лад на території біля шахти, почистили лівньовки та вивезли сміття, пофарбували пішохідний міст. Трудівники привели клумби в охайний вигляд, посіяли насіння чорнобривців, майорів та айстр і посадили саджанці барбарису, форзиції та жимолості, петунії (синьої) та сурфінії (жовтої). Не забули також пофарбувати бордюри, лавки, урни, двері, огорожі, фонтан та побілити дерева.

Загалом майже всі структурні підрозділи долучилися до прибирання територій промислових об’єктів, прилеглих територій і баз відпочинку, забезпечивши чистоту, охайність і естетичне задоволення.