Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сьогодні, 6 червня, в Україні відзначають День журналіста. У процесі роботи журналісти бувають в найрізноманітніших місцях і висвітлюють свіжі й цікаві новини. Не дарма їх в народі називають четвертою владою, адже вони доносять до читачів важливу й потрібну інформацію. Майстри гострого слова намагаються бути завжди у вирі подій, де б вони не працювали – на телебаченні, радіо чи періодичній пресі. Їх очима більшість людей дивляться на події на підприємствах, містах, країні тощо. Вони вміють інформативно, а головне цікаво розповісти практично про все: від державних новин до історій простих пересічних людей. Сьогодні, коли московські орки знищують українські міста та села, вбивають українських дітей, ми по іншому сприймаємо роботу журналістів. Наші медійники подекуди ціною власного життя розповідають нам правду про війну, про подвиги наших захисників та життя всіх мешканців країни у стані війни. Пам’ятаємо та шануємо своїх Героїв.

Сьогодні, з нагоди професійного свята приймали щирі вітання від профспілки ПО ПМГУ Криворізького залізорудного комбінату працівники служби інформації (редакція газети «Шахтар Кривбасу»). Під час наради заступник голови профкому ПО ПМГУ Володимир Твердохліб подякував мас-медійникам за оперативність у роботі і висвітлення профспілкових і адміністративних новин на підприємстві загалом і структурних підрозділах зокрема. Цього дня за сумлінну бездоганну працю, активну участь у суспільному житті трудового колективу, плідну співпрацю з профспілковою організацією комбінату були відзначені Почесними грамотами та преміями фотокореспондентка Діна Долгова та редакторка технічна Наталя Плужник.

Також з нагоди Дня журналіста у міській виставковій залі, що на площі Визволення, відбулося відкриття виставки фоторобіт під назвою «Світ очима криворізьких журналістів». Там було представлено близько 40 знімків, на яких можна було побачити архітектуру, портрети людей, природу Криворіжжя тощо. До участі долучилися фотографи Станіслав Лебединський, Андрій Онищенко, Інга Токар, а також представники нашого підприємства – Наталя Плужник та Діна Долгова. Медійники нашого комбінату презентували свої роботи з різної тематики – виробничі будні на АТ «Кривбасзалізрудком», пейзажі з висоти пташиного польоту, міські заходи та весілля в українському стилі. Виставка триватиме протягом місяця, тож всі охочі можуть завітати до виставкової зали та насолодитися творчістю криворізьких митців.

Окрім цього, сьогодні відкрилася виставка робіт фотокореспондентів у гуманітарному корпусі Криворізького державного педагогічного університету, на якій також представлені фотороботи працівників служби інформації нашого комбінату.

Вітаємо всіх представників засобів масової інформації з професійним святом та бажаємо, щоб робота кипіла, а новини були тільки позитивними та цікавими. Продовжуйте говорити правду, викривати неправду та вести людей у майбутнє. З вашою допомогою українська земля очиститься від московської нечесті. Нових звершень вам, вдячних читачів, глядачів і слухачів.