Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Четвертого травня представників трудових колективів комбінату зібрав стадіон шахти «Октябрська» для участі в молодіжній спартакіаді ПАТ «Кривбасзалізрудком». Комбінатівська молодь зійшлася, аби власним прикладом довести, що активний спосіб життя є запорукою трудових здобутків.

Того дня першість у міні-футболі, волейболі, баскетболі, перетягуванні канату, дартсі та шашках виборювали представники шахт «Гвардійська», «Тернівська», «Октябрська» і «Родіна», а також спортсмени ШМУ, ШБУ, УЗТ, УСП, ЦІС та автобази комбінату. На церемонії відкриття з найкращими побажаннями до учасників звернулася голова молодіжної ради підприємства, начальник відділу по роботі з молоддю УСП Марина Міхеєва. Головний суддя спартакіади Костянтин Попучієв повідомив, що всі змагання проходитимуть за олімпійською системою: хто програв – той вибуває.

Спартакіада розпочалася перетягуванням канату. Багаторічний фаворит у цьому виді – спортивний колектив «Тернівської» і нині був першим. Так само склалося і з результатом футбольних баталій: «тернівчани» – кращі.

У волейболі рівних за зіграністю та майстерністю команді шахти «Октябрська» не знайшлося. Найвправнішим баскетболістом став Віктор Конишев (ш. «Родіна»), він же найвлучніше попадав дротиками в мішень, а у шашках не було рівних Єгору Яблуновському (УЗТ). Кращим спортивним колективом визнано команду шахти «Тернівська».

Нагороджували переможців помічник голови правління комбінату Павло Овчар та голова цехкому автобази ПО ПМГУ підприємства Володимир Твердохліб. Вони звернулися до спортивної молоді підприємства зі словами привітання та певними настановчими порадами, адже спорт і шахтарський труд завжди крокуватимуть пліч-о-пліч.