Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

У кінці квітня молодіжна рада нашого підприємства надала посильну гуманітарну допомогу одній (далеко не найщасливішій і до того ж — неповній) молодій сім’ї: матері — Олені Шипулі й двом її маленьким дітям – Наташі та Софії, яким в кінці січня цього року дала притулок Надія Пулатівна Копилова, котра проживає неподалік від ш. «Октябрська».

Надія Копилова зверталася за допомогу в відповідні служби Покровського районного та Криворізького міського виконкомів, різні благодійні організації та фонди, але мало що вдавалося реалізувати. Проте Олена вже отримала матеріальну допомогу. Нещодавно долучилася до доброї справи й передала подарунки дружній сім’ї молодіжна рада комбінату. Відвідав родину та привіз дитячі речі й іграшки молодіжний лідер РМЗ Кирило Морозов. Наташі дуже сподобався дарований самокат… Та й одяг принцескам зайвим не буде.

Вдячна господиня розповіла, що один з дуже далеких її родичів став батьком дитини, а незабаром зник з життя майбутньої матері. Коли Софійка підросла, Олена з дочками вирушили на пошуки тата. Приїхали до Кривого Рогу і попрямували до його друзів, у яких Олені вже доводилося бувати. А ті — просто зачинили перед ними двері. У ту зимову ніч мати попросилася до Надії Пулатівни щоб переповити дитину.  Так і залишилася там жити.

«Така благодійна акція стала можливою тому, що робота нашої «молодіжки» результативна, а значить — помітна. Ось і звертаються до нас як працівники комбінату, так і мешканці нашої області. Знаходимо можливості та приходимо на поміч. А про цей конкретний випадок мені повідомив молодіжний лідер шахтомонтажного управління Артем Овдієнко. І міркувань на тему «допомагати чи ні» не було і бути не могло», – зазначила начальник відділу по роботі з молоддю УСП Марина Міхеєва.