Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Трудовий колектив шахти «Гвардійська» з впевненістю дивиться у майбутнє. Традиційно напередодні Дня шахтаря працівники збираються в актовому залі, аби підбити підсумки діяльності шахти, намітити перспективи й подякувати тим, хто вкладає в гірничорудну справу свою працю. Трудівники шахти, безперечно, гідні того, щоб їхнє професійне свято кожен рік було подією. Тож 27 серпня на змінно-зустрічних зборах поздоровлення приймали гірники «Гвардійської».

З вітаннями до присутніх звернувся директор шахти Максим Гриненко:

З щирого серця хочу привітати з професійним святом – Днем шахтаря. Відзначаємо ми його з 1948-го, тобто це є своєрідною традицією уже багато десятиліть. Наша шахта багаторічний лідер Криворізького залізорудного комбінату з виробничих показників. Вона багата традиціями, колективами своїми, трудовими династіями, яких на шахті дуже багато. Тому в цей день хочу побажати, в першу чергу, міцного здоров’я, шахтарської удачі, яка потрібна кожному гірнику, щоб після робочої зміни повертався додому здоровим та в хорошому настрої. З Днем шахтаря, з прийдешнім нашим святом, дорогий трудовий колектив. Я вас вітаю!

Зі словами подяки звернувся технічний директор підприємства Сергій Бугрєєв:

Добрий ранок, дорогий, рідний, шановний колектив шахти «Гвардійська». Ви усі надр земних царі і королі, ви економіки нашої неньки України, області, міста, району надія та опора. Дай Боже вам сили, здоров’я, щастя, радості, любові. Красно дякую за вашу щоденну героїчну працю, за те, що ви є, шахта «Гвардійська»! Зі святом!

До привітань приєдналися голова профкому ПО ПМГУ Юрій Деркач та голова профкому ППО НПГУ Анатолій Довгополов. Вони побажали міцного здоров’я, безпечної роботи, гідної заробітної плати, сімейного затишку, добробуту та впевненості в завтрашньому дні. Наголосили на тому, що труд шахтаря є важким, але дуже важливим і шанованим. Подякували гірникам за сумлінну працю і вагомі трудові здобутки та вручили трудовому колективу вітальний лист від адміністрації й профспілки ПО ПМГУ підприємства.

Продовжилася церемонія нагородження врученням Грамот асоціації «Укррудпром», Почесних грамот підприємства, Центральної ради ПМГУ, Криворізької міської організації ПМГУ, профкому ПО ПМГУ, Грамотами профкому ППО НПГУ.

Звання «Почесний ветеран праці АТ «Кривбасзалізрудком» отримали Тетяна Онаць, Михайло Олійник, Світлана Подвалюк, Костянтин Заболотній, Сергій Охінченко.

Славили гірників цього дня від учасників урочистої програми до її високих почесних гостей. Голова Тернівської районної у місті ради Антон Недоступ зазначив, що гірники – це особлива каста. Щоденно опускаючись на підземні глибини, вони добувають залізну руду, тим самим створюючи міць і примножуючи славу нашої держави. Він вручив трудівникам шахти Почесні грамоти та Грамоти Дніпропетровської обласної ради, виконкому Криворізької міської ради та Подяки й Грамоти виконкому Тернівської районної у місті ради.

Нагрудний знак Центральної ради ПМГУ «За активну роботу в профспілці металургів і гірників України» було вручено Анатолію Курилові.

Сонячний настрій дарували гірникам митці-аматори ПК «Тернівський».