Март 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Інформацію щодо аварії на підстанції шахти «Тернівська» надає головний енергетик Криворізького залізорудного комбінату Ігор Бобриков:

– 4 березня приблизно о 22:30 вечора на підстанції шахти «Тернівська» сталася пожежа, внаслідок чого в структурному підрозділі та прилеглих домівках зникло електропостачання. Одразу були прийняті всі заходи для ліквідації аварії та вивезення працівників з підземних горизонтів. Електропостачання налагоджене, проте не у повному об’ємі. Наразі життєзабезпечення жилмасиву, 8-ої лікарні, котельні, магазинів відновлено повністю. Адміністрацією комбінату ведеться робота щодо закупки нового обладнання для монтажу підстанції і початку роботи шахти на повну потужність. Усі працівники молодці і активно долучилися до ліквідації наслідків пожежі. Окремо хочу відзначити начальника дільниці мереж, підстанцій і зв’язку енергоцеху Олега Нескоромного, начальника дільниці енергослужби шахти Вячеслава Якимова, головного енергетика шахти Івана Плаксу, енергетика дільниці спуску-підйому «Тернівської» Олександра Сергієнка та колектив дільниці, а також директора шахти «Тернівська» Едуарда Ковтуна, директора автобази Григорія Коваленка, начальника центральної енерголабораторії Ігоря Подорванова й колектив ЦЕЛ, фахівців бази матеріально-технічного постачання та команду дільниці №29 шахти (електро-механічна).

Електрослюсарі (слюсарі) чергові та з ремонту устаткування дільниці №29 Сергій Ленець та Андрій Кравчук-Ящук, які були залучені до відновлювальних робіт, відзначили, що адміністрацією підприємства було своєчасно забезпечено доставку гарячої їжі та чаю працівникам.