Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

1 листопада 2023 року обірвалося життя Захисника України, кріпильника дільниці №28 шахти «Криворізька»

ТЕРЕПИ ДМИТРА ДМИТРОВИЧА

Дмитро Дмитрович народився 10 грудня 1980 року в м. Кривий Ріг. Після закінчення школи вступив до Криворізького авіаційно-технічного училища, де здобув освіту за спеціальністю «Електромеханіка». У 2001 році хлопець пов’язав своє життя з Криворізьким залізорудним комбінатом – працевлаштувався гірником підземним на дільницю №28 шахти «Криворізька» (на той час – «Родіна»). Через 3 місяці обіймав посаду кріпильника цієї ж дільниці. Згодом за цією посадою трудився на дільниці №19. Молодий фахівець завжди прагнув здобувати нові знання і навчатися, тож заочно вступив до Національного авіаційного університету, де отримав кваліфікацію інженера з керування та обслуговування систем за спеціальністю «Обладнання повітряних суден». Під час своєї роботи на підприємстві працював на різних дільницях шахти «Криворізька». Остання його посада – кріпильник дільниці №28 (ремонтно-відновлювальних робіт та доставки матеріалів). За цей час проявив себе відповідальним та сумлінним трудівником, професіоналом своєї справи. Дмитро Терепа користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Криворізька» й підприємства.

28 квітня 2023 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Дмитра Дмитровича було призвано до лав Збройних сил України. Ніс службу заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення роти вогневої підтримки. Мав звання старшого лейтенанта військової частини А7287. Мав високий рівень мотивації до військової служби, адже хотів, щоб його родина та всі громадяни України були у безпеці. Показував особистий приклад зразкового виконання військового обов’язку. На жаль, 1 листопада, проявивши мужність та героїзм, та до останнього залишавшись вірним українському народові, він загинув в районі н.п. Козача Лопань Харківської області.

Без чоловіка залишилася дружина Олена Володимирівна, без батька – син Владислав та донька Валерія. Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Дмитра Терепи та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, друзів, колег. Пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!