Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

20 травня 2024 року обірвалося життя Захисника України, підривника дільниці 16 шахти «Криворізька»

ГАВЛОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ВАЛЕНТИНОВИЧА

Олександр Валентинович народився 10 липня 1985 року в м. Кривий Ріг. Після закінчення школи навчався в Гірничому технікумі Криворізького технічного університету, де здобув спеціальність «Підземна розробка корисних копалин». У цей час паралельно працював в управлінні служби безпеки Центрального гірничо-збагачувального комбінату. Виробничу практику проходив за фахом на Криворізькому залізорудному комбінаті – підземним гірником дільниці 12 шахти «Тернівська» (на той час – імені «Леніна»). Пізніше трудився учнем прохідника, гірничим майстром дільниці 46 «Тернівської». З 2009 року обіймав посаду машиніста електровоза дільниці 16 шахти «Криворізька» (на той час – «Родіна»). Олександр Валентинович прагнув професійно зростати та розширювати свої знання з гірничої справи, тож проходив відповідні курси, після яких його було переведено підривником дільниці 16, на якій він працював донині. Під час трудової діяльності на комбінаті постійно навчався у старших колег, удосконалював свої навички і підвищував свій розряд. За цей час проявив себе кваліфікованим робітником та прекрасним спеціалістом, який завжди був готовий опановувати тонкощі обраної справи. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Криворізька» й підприємства.

26 березня 2023 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Олександра Гавловського було призвано до лав Збройних сил України. Чоловік понад усе хотів захистити свою родину і близьких, тож не роздумуючи пішов захищати нашу Батьківщину. Ніс службу оператором-планшетистом зенітного ракетного взводу танкового батальйону військової частини А1126. На жаль, 20 травня, вірний військовій присязі, виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, він загинув поблизу населеного пункту Уманське Покровського району Донецької області.

Без чоловіка залишилася дружина Вікторія Єгорівна, без батька двоє синів – Володимир та Ярослав. Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Олександра Гавловського та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, друзів, колег. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!