Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Дякуємо всім діткам працівників Криворізького залізорудного комбінату за креативні ідеї та активну участь у конкурсі «Великодня радість для ЗСУ». Надсилаючи власні роботи, хлопці та дівчата проявили свою творчість, висловили власні думки, своє бачення війни в Україні, написали побажання з нагоди великого християнського свята – Великодня, тим самим підтримуючи бойовий дух і мотивацію до Перемоги українських воїнів. До участі в конкурсі долучилося чимало охочих – усього було надано 258 робіт дітей працівників різних структурних підрозділів, які з любов’ю та щирістю розмальовували та прикрашали пасхальні писанки і крашанки й писали побажання нашим Захисникам і Захисницям. У всіх роботах відчувалася теплота і часточка вкладеної душі. Усіх переможців конкурсу було відзначено подарунками від адміністрації підприємства. Частина творчих робіт вже передана нашим воїнам, які щодня і щоночі зберігають наш спокій.


Дорогі діти, дякуємо за підтримку, добросердечність, чуйність та щирість! Нашим воїнам приємно знати, що їх підтримують та чекають на них вдома рідні й близькі!
Своїми враженнями від проведення конкурсу діляться батьки Христини Стельмах:
– Наша щира ПОДЯКА керівництву підприємства і всім організаторам чудового творчого проєкту для діток працівників Криворізького залізорудного комбінату, що протягом двох весняних місяців надихав наших талановитих дівчаток і хлопчиків на створення особливих доробок. Адже конкурс дитячого малюнка «Великодня радість для ЗСУ» присвячувався  справжнім героям – воїнам-захисникам рідної України.
Наша донька Христина, як і всі юні учасники конкурсу, до глибини серця перейнялася бажанням відтворити у власному малюнку свою любов і повагу до Воїнів, які відстоюють Батьківщину. У нашої малечі – чутливі й добрі душі, і це ще раз зворушливо проявив  конкурс, який був саме на часі,  недарма ж до нього долучилося чимало дітей із робітничих родин КЗРК.
ДЯКУЄМО за ще одну можливість для наших діток відчути себе маленькими творцями і патріотами, за чудові подарунки юним авторам відзначених робіт. Ми дуже раді, що ці роботи дістануться тим, кому вони присвячені – Захисникам України. А подарованими фарбами, фломастерами й альбомами наші діти будуть створювати нові малюнки про рідний Кривий Ріг, свої родини, Воїнів-Героїв і нашу ПЕРЕМОГУ.