Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

11 червня 2024 року обірвалося життя Захисника України, машиніста бурової установки дільниці 15 шахти «Криворізька»

ГЕТЬМАНЦЯ СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

Сергій народився 23 вересня 1993 року в м Кривий Ріг. Після закінчення школи навчався в Криворізькому автотранспортному технікумі. Отримавши диплом, працював на різних підприємствах міста барменом, касиром, охоронником. Оскільки Кривий Ріг – велике промислове місто з багатою кількістю шахт та кар’єрів, хлопець вирішив спробувати трудитися гірником. У 2017 році він закінчив Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей, у процесі завершення навчання проходив виробничу практику на Криворізькому залізорудному комбінаті учнем машиніста бурової установки дільниці 24 шахти «Козацька» (на той час – «Гвардійська»). Після отримання диплома ліцею працевлаштувався машиністом бурової установки на ту ж саму шахту. З часом переймав досвід у старших колег, досконально опановував гірничу професію і підвищував свій розряд. У 2021 році Сергія Гетьманця за своєю посадою було переведено на дільницю 15 шахти «Криворізька», де він трудився донині. За цей час проявив себе сумлінним, кваліфікованим та відповідальним робітником, який готовий був навчатися, пізнавати тонкощі гірничої справи та підвищувати свою майстерність. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Криворізька» й підприємства.

3 січня 2023 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Сергія Миколайовича було мобілізовано до лав Збройних Cил України. Мав багато планів на життя, які хотів втілити після Перемоги, тому прагнув якнайшвидше вигнати ворога з української землі. Ніс службу мотористом першого відділення взводу механізації другої ШВР військової частини Т0400. На жаль, 11 червня, відданий військовій присязі на вірність народу України, мужньо виконавши військовий обов’язок, він загинув внаслідок поранень, спричинених вибухами та уламками в зоні проведення бойових дій в с. Степногірськ Запорізької області.

Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Сергія Гетьманця та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!