45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Минулі вихідні виявилися насиченими на спортивно-масові заходи. Спортзал Автотранспортного коледжу радо відкрив двері для комбінатівських працівників, які виборювали першість з баскетболу.

Існує такий влучний вислів: «Є багато різних способів підняти собі настрій, але найефективніший – закинути м’яч у кошик». Тримаю парі, що саме з таким девізом живуть гірники-баскетболісти, які змагалися між собою 3 жовтня на робітничій спартакіаді. Участь взяли команди 7 структур: шахт «Тернівська», «Гвардійська», «Октябрська», «Родіна», шахтобудівельного управління, управління залізничного транспорту й автобази.

У кожній грі було 2 тайми по 10 хвилин. За регламентом у команді – 12 осіб, по 5 – на полі. Оцінювали та слідкували за ходом змагань тренери СК «Гірник» Костянтин Попучієв й Ігор Давидов, а також завідувач бази відпочинку «Затишок» шахти «Октябрська» Олександр Пазенко.

Після того, як почали вибувати команди, за ІІІ місце боролися автобаза й ШБУ. Другий тайм закінчився поразкою шахтобудівельників з рахунком 14:13. А за титул переможця змагалися два сильних суперники – «Тернівська» та «Гвардійська». Їхня запальна гра завершилася незначною перевагою тернівчан із рахунком 20:19!

Команда-переможниця виникла ще 2005-го. До її складу входять Олександр Харченко, Володимир Мамченко, Сергій та Ігор Давидови, Олександр Мєліхов. Нещодавно до них прийшов Василь Сокур. А очолює баскетболістів капітан Михайло Трефілов.

Команда отримала 13 перемог на 4 турнірах, лише одного разу спортсмени зайняли ІІІ місце. Деякі з них багато років захищали і продовжують захищати збірну Криворізького залізорудного комбінату.