Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

У рамках співпраці ПАТ «Кривбасзалізрудком» та фірми «Epiroc», яка постачає нам імпортну шведську техніку, протягом 1-4 лютого в регіональному центрі «Епірок Україна» (м. Кривий Ріг) для працівників шахт «Октябрська» і «Родіна» тривали навчання з експлуатації та ремонту навантажувача ST2D. Серед них були як прохідники, електрослюсарі (слюсарі) чергові та з ремонту устаткування, кріпильники, механіки, так і начальники дільниць.

Курси ознайомлення з імпортною машиною проводив Микола Чернов, який розповідав шахтарям про охорону праці, гарантійну політику, експлуатацію та обслуговування навантажувача, зокрема двигуна, трансмісії, заміну масла та інші теми. Для зручності та кращого сприйняття інформації під час лекцій використовувалися презентації та ілюстрації машини.

Після теорії на шахтарів очікує практична складова навчання. Коли на шахти надійдуть нові навантажувачі ST2D, тоді гірники зможуть випробувати машини та власноруч під наглядом інженерів компанії здійснити завантаження й розвантаження гірничої маси.

Серед трудівників, які відвідували курси, був і механік дільниці №55 шахти «Родіна» Роман Гуров:
На шахті я працюю вже 9 років. Ми і раніше займалися ремонтом навантажувача, проте зараз проходимо курси, адже хочемо удосконалити свої навички, до того ж наразі машина модернізована і новіша, тому плануємо знати все про її експлуатацію й обслуговування. Техніка хороша, надійна, на сьогодні в неї вже удосконалений двигун, ніж в попередніх моделях.