Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

23 серпня на шахті «Гвардійська» ПАТ «Кривбасзалізрудком» було проведено спеціальне об’єктове тренування на тему: «Організація управління, дії керівного складу та формувань ЦЗ ш. «Гвардійська» при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації і ліквідації її наслідків». Керівником тренування виступив головний інженер шахти Денис Гапонов, а його заступниками – начальник служби з питань НС і ЦЗ шахти Володимир Чорнобривець та заступник директора з виробництва Дмитро Вєтряк.

У ході СОТ проводили заняття із застосування засобів індивідуального захисту. Ознайомилися присутні і з роботою дозиметра. Провідний інженер з ПБ відділу оперативного контролю ОП та ПБ Василь Великий нагадав про первинні засоби пожежогасіння та різновиди вогнегасників.

Охочі мали можливість повправлятися у самостійному гасінню полум’я вогнегасником. Сестра медична поверхового медпункту Тетяна Чумак розповіла, як надавати долікарську допомогу при опіках.

Далі у практичній частині тренування відпрацьовувалися злагоджені дії керівництва та працівників шахти при виникненні надзвичайної ситуації. Ввідною №1 було оповіщення про НС. У першу чергу диспетчер повідомив ПРП підприємства, диспетчера комбінату та головного інженера шахти.

Дії формувань ЦЗ відбувалися згідно плану проведення СОТ. Тож тренування пройшло жваво, працівники продемонстрували і свою обізнаність, і практичні навички.

При підбитті підсумків СОТ керівник тренувань оцінив тренування на оцінку «добре».