Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сьогодні, 23 серпня, ми відзначаємо державне свято, присвячене одному з державних символів України – прапору. Синьо-жовтий стяг для нас – це символ свободи, символ боротьби за незалежність і суверенітет, символ української ідентичності. Поєднання блакитного тла та жовтого малюнка зустрічається в символіці українських населених пунктів, сягаючи ще часів Київської Русі. Під час хвилі європейських революцій 1848 року, названої «Весна народів», синьо-жовтий стяг утвердився вже як прапор українського народу. Тоді, у червні 1848-го, таке знамено вперше підняли над ратушею у Львові.

Зараз, під час повномасштабної агресії рф проти України, можна побачити, як наш синьо-жовтий стяг майорить над дахами адміністрацій, житлових будинків, на вікнах квартир та автівок як знак підтримки української армії. Цінність ясних кольорів свободи під час війни з російським агресором відчувається особливо глибоко.

У зв’язку з обмеженнями на проведення заходів, масових урочистостей у Кривому Розі не було, проте кращим представникам міста з нагоди Дня Незалежності України були вручені відзнаки від міської та районних у місті рад. Серед нагороджених були представники Криворізького залізорудного комбінату. Так, за високий професіоналізм, самовідданість, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у зміцнення української державності Грамотою Покровської районної у місті ради було відзначено інженера лабораторії енергорежимів та енергоменеджменту центральної енерголабораторії Андрія Міщука. Також цього дня було нагороджено Грамотою Тернівської районної у місті ради електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці №18 Володимира Дерябіна. Вітаємо наших працівників зі здобутими перемогами!

Вітаємо трудовий колектив Криворізького залізорудного комбінату з Днем Державного прапора України та бажаємо міцності духу, сталевого здоров’я, добробуту і мирного неба! Незабаром настане час, і наш державний прапор гордо здійматиметься вгору над кожним нашим населеним пунктом, у кожній поневоленій нині українській громаді!