Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Світ не можна уявити без впровадження сучасних технологій. Навіть у будь-якому виробничому середовищі використовуються електронні програми, які допомагають підвищити продуктивність та безпеку праці, якість проєктних рішень і знизити ризики виникнення небезпечних явищ. На нашому підприємстві також впроваджуються інформаційні технології для фахівців різних напрямків, у тому числі пов’язаних з роботою у гірничому профілі.

Так, з 25 до 29 жовтня проходили онлайн-навчання в автоматизованій системі управління гірничими роботами (АСУ ГР) трудівники Криворізького залізорудного комбінату, зокрема маркшейдери, геологи, працівники проєктно-технічного відділу та пиловентиляційної служби. Знання цієї програми дозволяє охоплювати всі процеси, пов’язані з обробкою гірничо-геологічної графічної інформації і ведення проєктних робіт в електронному вигляді. Робота в даній програмі на єдиному сервісі забезпечує швидку передачу інформації між суміжними відділами та виключає вірогідність використання застарілих матеріалів.

Фахівці за допомогою АСУ ГР зможуть: підвищити вилучення руди із виїмкових блоків шляхом оптимізації розбурювання гірничого масиву та очисної виїмки; оптимізувати напрямки відпрацювання покладу і процеси проєктування гірничо-капітальних, підготовчих, нарізних і очисних робіт на основі порівняння багатьох варіантів проєктних рішень; підвищити ступінь вилучення руди шляхом тривимірного уточнення контурів і оптимізації процесів очисної виїмки; обрати оптимальні режими роботи вентиляційного обладнання, знизити витрати на електроенергію; зменшити втрати і засмічення корисної копалини шляхом оптимального розбурювання гірничого масиву тощо.

Незабаром працівникам видадуть офіційні документи, які свідчитимуть про проходження онлайн-навчання.