Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Ні для кого не секрет, що дитячим сквером, який розташований поблизу будівлі центральної енерголабораторії, опікується наше підприємство. Там полюбляють проводити своє дозвілля наші працівники, їхні діти, а також мешканці міста, тому підприємство намагається цілий рік утримувати його в належному стані. Напередодні Нового року трудівники ПАТ «Кривбасзалізрудком» встановили там ялинку та прикрасили мініпарк святковими гірляндами.

Розробниками ескізного проєкту гілчастого дерева стали інженер-конструктор та заступник начальника проєктно-технічного відділу комбінату Олександр Щербина і Федір Попов. Виготовили конструкцію працівники ремонтно-механічного заводу, використовуючи при цьому металевий каркас та прокатну трубу. Установлювали символ Нового року та навісили гірлянди по всьому периметру скверу трудівники шахтомонтажного управління, а інженери центральної енерголабораторії прикрасили конструкцію ялинковою гірляндою, стрічками з дюралайту і закріпили зверху новорічну зірку. Також не забули і про територію самого скверу: робітники ремонтно-будівельного цеху люб’язно встановили маленькі будиночки та лялькові фігурки Діда Мороза і Снігуроньки.

Тепер новорічна красуня радує всіх мешканців району, приносячи радість і дорослим, і малечі. А освітлення мініпарку робить зимові вечори не такими уже сумними, й темними.