Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Напередодні Дня залізничника в управлінні залізничного транспорту відбулося поповнення технологічного парку. Згідно з інвестиційною програмою, у 2020-му передбачено оновлення основних фондів, а саме придбання 4 навантажувачів HL770-9S фірми Hyundai. Це – фронтальні одноківшеві колісні навантажувачі. Характеризуються збільшеною експлуатаційною масою – 22 500 кг, наявністю більш продуктивного мотора (швидкість до 38 км/год, потужністю 284 к. с. (208,08 кВт) при 2 000 об/хв), використанням в базі ковша місткістю у 5 кубічних метрів. Це саме той об’єм, який дозволяє виконувати технічні умови навантаження руди. Даний фронтальний навантажувач цілком підходить до технологій нашого підприємства: підготовки, усереднення та навантаження руди у напіввагони. Нова техніка працюватиме на вантажних майданчиках шахт «Тернівська», «Гвардійська», «Октябрська» і «Родіна». Тепер вона експлуатуватиметься поряд з екскаваторами ЕКГ-5А.

Начальник управління Олександр Бритвин зазначає, що до такого відповідального кроку вони підійшли завчасно і підготували персонал. На базі учбово-курсового центру комбінату для машиністів екскаватора організували курси водіїв навантажувача, тепер вони мають свідоцтва на право керування цією машиною.

З 23 жовтня увійшов в експлуатацію перший навантажувач Hyundai, який працює на рудному складі шахти «Гвардійська». Цього дня за участю адміністрації УЗТ та робітників пройшла зустріч з представниками компанії «Альфатех» від фірми-постачальника. Вони розповіли, як користуватися новою технікою і відповіли на всі питання працівників, які безпосередньо будуть керувати машиною. Окрім цього, відбулося технічне навчання, на якому кожен з робітників власноруч виконав технологічні операції.

Також для кількох водіїв навантажувача розпочалися курси, закінчення яких дозволить їм виїжджати на дорогу загального користування, тобто вони зможуть переміщуватися з одного структурного підрозділу на інший у разі потреби. Навчання триватиме в «Дніпроагротехсервіс» у два етапи, оскільки для експлуатації такої машини обов’язково потрібне водійське посвідчення категорії Е2.

Наступні два навантажувачі наразі знаходяться у процесі експертного обстеження, після цього їх зареєструють у центрі надання адміністративних послуг у Дніпрі та найближчим часом залізничники можуть їх експлуатувати на рудних складах шахт «Тернівська» та «Родіна». Четвертий навантажувач очікують наприкінці року.

Олександр Семенович додає, що нова техніка дозволить поліпшити умови роботи працівників, адже вона оснащена комфортабельною кабіною, витривалим шасі, має покращену теплоізоляцію, обігрівач салону, передпусковий обігрівач, а також опціональні системи підігрівача водійського крісла та бокових дзеркал. Робоче місце водія характеризується європейським рівнем ергономіки зі зручним доступом управління.