Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких забрала Друга світова війна. У цей день усі – і дорослі, і малі, – віддають данину поваги усім загиблим воїнам, фронтовикам-визволителям, підпільникам, партизанам, працівникам, які тримали трудовий тил та тим, хто щодня своїми діями наближав Перемогу над нацизмом. Від страшної і довготривалої війни постраждала майже кожна українська родина, до якої вже ніколи не повернулися сини й доньки, брати й сестри, чоловіки і дружини, батьки, дідусі та бабусі. Занадто велику ціну заплатила Україна за Перемогу у 1945 році.

З нагоди цієї дати у Кривому Розі пройшли пам’ятні заходи на честь полеглих захисників у Другій світовій війні. У Покровському районі до урочистостей долучилися представники виконкому райради, підприємств та установ, ветерани, нащадки загиблих воїнів, молодь та учні навчальних закладів. Від нашого підприємства були присутні помічник голови правління (з питань НС, ЦЗ і МР) Сергій Маловічко, помічник голови правління із соціальної та інформаційної політики – начальник служби інформації Єгор Фурсов та голова профкому ПО ПМГУ комбінату Юрій Деркач. Вони вшанували захисників покладанням квітів до пам’ятника воїнам-визволителям та братської могили 867 воїнів.

Віддавали данину поваги українським захисникам також в Тернівському районі. Там зібралися представники Тернівської райради, підприємств та установ. Від АТ «Кривбасзалізрудком» приєдналися адміністрація шахтобудівельного управління, енергетичного цеху, а також цехком ПО ПМГУ ШБУ. Вони згадали своїх рідних і близьких, які врятували нам життя, думками подякували їм за подвиг та поклали квіти до пам’ятного знака на честь підпільної молодіжної групи «Червоногвардієць», яка колись діяла на руднику ім. Рози Люксембург. Також прийшли вшанувати полеглих на війні бійців до стели «На лінії вогню» працівники та цехком ПО ПМГУ шахт «Тернівська» і «Козацька» та ветеранська організація ш. «Козацька».

Сьогоденна історія нашої країни, коли ми потерпаємо від російської навали, навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну незалежності, свободи і миру. Тому нашим святим обов’язком є навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Вшановуючи пам’ять минулого, ми ніколи не забуваємо про сьогодення!