Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новий рік – це особливе свято, яке об’єднує всіх жителів нашої планети незалежно від віросповідання та поглядів. Воно символізує старт нового життя, час змін і дає гарну можливість почати все з чистого аркуша. На жаль, цей особливий день ми зустрічали в умовах повномасштабної війни, проте ми віримо в Перемогу України. Напередодні зимових свят у структурних підрозділах Криворізького залізорудного комбінату відбулися змінно-зустрічні збори та вручення трудівникам відзнак, які супроводжувалися словами подяки за сумлінну працю та щирими привітаннями.

28 грудня в актовій залі шахти «Покровська» зібралися трудовий колектив, адміністрація шахти й комбінату та представники профспілки. Традиційно першим до працівників звернувся директор Вячеслав Фюнг, який подякував гірникам за те, що, попри важкі умови в державі, вони продовжують трудитися на Перемогу. Окрема вдячність прозвучала на адресу тих, хто зараз зі зброєю в руках у лавах Збройних сил захищає цілісність і суверенітет нашої країни.

2022 рік був важким, проте керівництво поставило собі за мету зберегти трудовий колектив і підприємство. Темпи видобутку залізної руди значно знизилися, проте виробництво триває, підземні горизонти будуються, підіймається на-гора залізна руда і відвантажується споживачам за кордон. З нагоди новорічних свят хочу побажати, щоб у наступному році Україна обов’язково перемогла. Також всім трудівникам підприємства зичу міцного здоров’я, шахтарської удачі, добробуту та родинного затишку, – завершив Вячеслав Гаррійович.

До вітального слова долучився начальник проєктно-технічного відділу комбінату Володимир Приймаченко. Він зауважив, що незважаючи на труднощі, з якими зіткнулося підприємство, ми намагаємося зберегти колектив та робочі місця.

Попри Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», працівникам, які несуть службу у лавах територіальної оборони та Збройних силах України, виплачується матеріальна допомога у вигляді середнього заробітку. Дякуємо нашим Героям за сміливість, мужність та наш спокій. З нагоди Нового року бажаю найшвидшої Перемоги України над ворогом. А наша з вами задача – підтримувати трудовий та економічний фронти. Міцності духу, достатку і миру! – зазначив Володимир Миколайович.

Захід продовжився відзначенням кращих працівників за високі досягнення у виконанні виробничого завдання, активну участь у суспільному житті трудового колективу, підсумками роботи у 2022 році Грамотами ПО ПМГУ та ППО НПГУ, які вручили голови цехових комітетів профспілок разом з очільником шахти.

Цього ж дня напередодні ранкової зміни зустрічали разом 2023 рік трудівники шахти «Криворізька». Поздоровити гірників завітали представники адміністрації та профкому ПО ПМГУ підприємства. Розпочалося зміннозустрічне зібрання з вітального слова в.о. директора шахти Костянтина Прокопчука, який підбив підсумки минулого року.

Ми разом з вами пережили складний для нас усіх рік. Понад 10 місяців Україна виборює право бути незалежною і суверенною державою. На жаль, ми зазнаємо великих втрат. Через збройну агресію рф проти України загинуло чимало українських синів і доньок, які ціною власного життя захищали наш мир і спокій. 22 працівники Криворізького залізорудного комбінату загинули, 2 безвісти зникли. Серед полеглих – 4 працівники шахти «Криворізька». Світла пам’ять та велика шана нашим Героям.

Маємо великі надії на 2023 рік. Сподіваємося і віримо, що він нам принесе перемогу і мир, що наші захисники повернуться до своїх родин живими й здоровими. Наш другий фронт – це мирна праця, яка підтримує економіку країни. Дякую за ваш тяжкий труд, за відданість роботі. Від щирого серця бажаю насамперед Перемоги, щастя, здоров’я, достатку та стабільності, – промовив він.

Директор з персоналу Дмитро Дячук зазначив, що наразі в складі Збройних сил України несуть службу 916 працівників, з них 222 – шахтарі «Криворізької». За домовленістю з акціонерами та профспілковою організацією працівникам, які зараз служать, надається матеріальна допомога у вигляді середнього заробітку. У нашому регіоні АТ «Кривбасзалізрудком» – єдине підприємство ГМК, яке здійснює такі виплати. З нагоди новорічних свят Дмитро Олександрович побажав шахтарям міцного козацького здоров’я, успіхів у всіх справах, терпіння, якнайскорішої Перемоги та миру в нашій країні.

Юрій Деркач, голова профкому ПО ПМГУ комбінату, наголосив, що з перших днів повномасштабної війни профспілка активно долучилася до допомоги нашим військовим. Окрім цього, організація намагалася зберегти трудовий колектив та робочі місця. Через це було змінено режим роботи для працівників різних дільниць, відділів та служб. Як показав час, це було виваженим і правильним рішенням і дало можливість своєчасно виплачувати заробітну плату співробітникам та матеріально підтримувати працівників, які наразі перебувають у ЗСУ. Також прозвучала інформація щодо оздоровчої кампанії, під час якої поправили своє здоров’я в санаторіях Західної України понад 700 працівників та рідних військовослужбовців. Наостанок очільник профспілки побажав гірникам міцності духу, душевного тепла та спокою, здійснення найзаповітніших мрій, миру та злагоди.

Потім розпочалася церемонія нагородження, на якій було відзначено найкращих трудівників Грамотами від адміністрації та цехкому шахти, профкому ПО ПМГУ, ППО НПГУ та грошовими винагородами.

Привітання працівників та відзначення їх відзнаками та преміями також відбулися в нарядних дільниць та службах інших структурних підрозділів за участю адміністрації структур і голів цехових комітетів профспілок. Вручення грамот супроводжувалося щирими словами подяки за працю та душевними привітаннями з нагоди зимових свят.