Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Наразі на Криворізькому залізорудному комбінаті завершується Тиждень охорони праці, упродовж якого проводилися заходи, які спрямовані на створення та просування культури охорони праці, що сприяють зниженню виробничого травматизму та професійних захворювань. Тож протягом 28 та 29 квітня в структурних підрозділах підприємства підсумовувалася робота і проводилися нагородження найкращих у конкурсі в номінаціях: «Краще робоче місце», «Краща бригада» та «Кращий працівник охорони праці».

На шахті «Тернівська» на змінно-зустрічному зібранні, окрім поточних питань, було піднято тему охорони праці. Слова привітання з Міжнародним днем охорони праці на адресу трудового колективу звучали від директора з охорони праці комбінату Андрія Рябіки та директора шахти Едуарда Ковтуна, які наголосили, що працювати в безпечних умовах – право кожної людини. Дотримуватися правил і норм охорони праці – найголовніше завдання для робітника, а вже потім виконувати наряд. Після виступів відбулася церемонія нагородження, де Андрій Рябіка разом з головним державним інспектором відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Костянтином Костилєвим вручили Грамоти від адміністрації підприємства найкращим працівникам і бригадам за вагомий внесок у розвиток і зміцнення гірничорудного потенціалу рідного підприємства, якісну та сумлінну працю, високий професіоналізм у виконанні службових обов’язків. Також цього дня найсумлінніші і найвідповідальніші трудівники шахти отримали Подяки та грошові винагороди від профспілкового комітету ПО ПМГУ.

На шахті «Гвардійська» до дружного колективу трудівників звернулися директор Максим Гриненко та головний інспектор (з охорони праці) Сергій Легедзовський, наголосивши, що протягом Тижня охорони праці фахівці оглянули дільниці шахти й робочі місця. Після цього було визначено кращих працівників і колективи, які добилися гарних показників з охорони праці. Наостанок промови бажали присутнім відмінних умов для роботи, чудової атмосфери в колективі та абсолютної безпеки на робочому місці.

На змінно-зустрічному зібранні Грамотами від адміністрації комбінату і Подяками й преміями від профспілкового комітету ПО ПМГУ були нагороджені кращі працівники й трудові колективи.

Відзначення працівників у номінаціях «Краще робоче місце», «Краща бригада» та «Кращий працівник охорони праці» Грамотами, Подяками та грошовими преміями відбулися також і в інших структурних підрозділах.