Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Сьогодні минає 98 день війни. Збройна агресія російської федерації змусила багатьох кинути свої домівки, змінити життя, виживати. Мужні чоловіки і дівчата взяли до рук зброю, аби зберегти цілісність нашої держави.

Впевнені – з кожним кроком ми стаємо ближче до перемоги! Наші зусилля на передовій і трудовому фронті мають неабиякий внесок у загальний результат.

Зараз ми працюємо за себе і за тих, хто самовіддано і відчайдушно бореться з ворогом, підтримуємо їх морально і матеріально, молимося за них і віримо в краще.

Викликають повагу й захоплення і наші мужні криворізькі воїни. Чимала частина з них – наші колеги, співробітники АТ «Кривбасзалізрудком». Замість того, щоб спокійно працювати й проводити час зі своїми родинами, вони боронять рідну землю зі зброєю в руках.

Минулого місяця кожен з нас міг в організованому порядку власними коштами підтримати Збройні сили України. Наш особистий внесок в сумі склав більш ніж 1,5 млн грн.

Ми розуміємо, що підтримка не може бути разовою акцією, коли війна триває і нині. Потреба у добрих вчинках зберігається. Впевнені, що кожен з нас підтримує і допомагає в міру можливостей.

Пропонуємо повторити нашу акцію. Може ми і не можемо пожертвувати стільки, скільки хотілося б, але наші внески від щирого серця. Впевнені, вони для нашої спільної ПЕРЕМОГИ! Закликаємо і кожного з Вас – не будьмо байдужими. Приєднуйтесь до нас – підтримайте ЗСУ матеріально.

Заяву на перерахування коштів із заробітної плати можна скласти довільно на ім’я керівника підприємства, але завдяки організаційній підтримці від адміністрації підприємства у кожного начальника дільниці чи служби є бланк заяви, де кожен з нас вказує своє прізвище, табельний номер і розмір благодійної допомоги на свій розсуд.

Складені заяви передаються для виконання до бюро по розрахункам з персоналом бухгалтерії підприємства.

Слава Україні!

З повагою, профспілкові організації

підприємства ПО ПМГУ та НПГУ