Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

26 серпня в актовій залі шахти «Родіна» зібралися адміністрація та профспілкові комітети комбінату, інженерно-технічні працівники та робітники, щоб разом відсвяткувати 50-річчя з дня видачі на-гора першої тонни руди та День шахтаря.

Відкрив змінно-зустрічне зібрання директор структурного підрозділу Ігор Приходько, який привітав своїх підлеглих з серпневими святами:

Дякую за вашу сумлінну працю і високі виробничі досягнення, шахта працює на гідному рівні, попри всілякі труднощі. Цьогоріч «Родіна» святкує свій ювілей з дня видачі на-гора першої тонни руди. За цей час чимало виробничих завдань було виконано робітниками і ветеранами праці. Бажаю всім гірницької удачі, без якої не обійтися у нашій роботі, гідної заробітної плати, душевної рівноваги, сімейного затишку, миру і процвітання нашій країні.

Звертаючись до трудівників, директор з виробництва комбінату Олександр Меланіч зазначив, що всі поставлені задачі перед колективом «Родіни» завжди виконуються на високому рівні і помітна участь кожного робітника у загальному результаті. Для кращої роботи шахта поповнюється імпортними машинами, за допомогою яких гірницький труд автоматизується. Він зичив гірникам міцного здоров’я, успіхів у роботі й впевненості у завтрашньому дні.

Голова профкому ПО ПМГУ Юрій Деркач та голова профкому ППО НПГУ Анатолій Довгополов згадували історію створення шахти, дякували її співробітникам за вагомий внесок і стверджували, що «Родіна» завжди була і є передовим структурним підрозділом Криворізького залізорудного комбінату. Про її результативність свідчать і вручені трудовому колективу вітальний лист від адміністрації і профспілки ПО ПМГУ підприємства та Подяка від керівництва та профспілкових комітетів комбінату на честь ювілею.

Естафету привітань продовжив заступник голови райради з питань діяльності виконавчих органів ради Вадим Бершадський:

Шахтар – це та професія, яка заслуговує найвищої поваги. Ваша праця робить неоціненний вклад у розвиток міста і країни, тому щиро бажаю всім здоров’я, добробуту у родинах.

Він нагородив почесними грамотами та грамотами обласного, міського і районного рівнів найкращих працівників та з нагоди ювілею вручив директору Ігорю Олександровичу книгу «Кривий Ріг – яскраве місто».

Найсумлінніших представників структурного підрозділу було відзначено Грамотою асоціації «Укррудпром», Почесними грамотами підприємства, Центральної ради ПМГУ, Криворізької міської організації ПМГУ, профкому ПО ПМГУ, адміністрації та цехкому шахти «Родіна», грамотами профкому ППО НПГУ. 18 співробітників отримали ювілейні медалі.

Звання «Почесний ветеран праці АТ «Кривбасзалізрудком» отримали Андрій Скулинець, Людмила Трофімова, Світлана Зеленська, Тетяна Сітанська, Тетяна Печенюк, Денис Губаніщев, Ганна Синиця, Ірина Лисицина, Олена Міселюк, Олексій Конкін, Олександр Мельницький, Андрій Захаричєв, Жанна Портечко. Нагрудний знак Центральної ради ПМГУ «За активну роботу в профспілці металургів і гірників України» було вручено Юлії Самойленко.

Заряд бадьорості на весь день подарували самодіяльні артисти міста.