Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера. Як говорить народна мудрість: «Краще забути про свій день народження, ніж про День бухгалтера». Адже і від такого фахівця залежить доля заробітної плати будь-якого працівника на підприємстві.
З нагоди свята у залі засідань АУП адміністрація та профспілковий комітет ПО ПМГУ привітали працівників бухгалтерії комбінату, які трудяться у всіх структурних підрозділах комбінату. А таких – понад 80 осіб.
В.о. голови правління Сергій Новак, звернувшись до спеціалістів, подякував їм за довгорічну і плідну працю, без якої неможливо було б обійтися і зазначив, що незабаром колектив бухгалтерів переходитиме на цифрові новації, тож необхідно самовдосконалюватися й опановувати сучасні технології. Голова профкому ПО ПМГУ Юрій Деркач побажав присутнім професійних успіхів, кар’єрного росту, міцного здоров’я та душевної гармонії.
Так, звання «Почесний ветеран праці ПАТ «Кривбасзалізрудком» присвоєно бухгалтеру І категорії бюро обліку розрахунків з персоналом Ірині Доценко та бухгалтеру ІІ категорії бухгалтерської групи ШБУ Світлані Зінченко. За сумлінну працю, вагомий внесок в удосконалення фінансово-господарської діяльності комбінату від адміністрації та профспілкового комітету було відзначено кращих бухгалтерів грамотами та грошовими преміями. Приємним моментом заходу стали квіти, які подарували всім трудівницям помічник голови правління Олег Макаров, заступник директора з персоналу Павло Овчар та голова профкому ПО ПМГУ Юрій Деркач.
Наостанок головний бухгалтер Любов Ярошевська подякувала керівництву й профкому за приємні привітання та наголосила, що головна бухгалтерія і надалі працюватиме на благо ПАТ «Кривбасзалізрудком».