Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Саме чарівними є наші берегині – працівниці шахт, управлінь, цехів та служб ПАТ «Кривбасзалізрудком». За кількісним складом їх значно менше, ніж представників «сильної половини». Але ж тим, зокрема, і цінні діаманти, смарагди й рубіни, що їх небагато на цій планеті. А хіба трудівниці Комбінату – розумниці, красуні, господині (вони ж – мами, сестри, доньки, наречені та дружини наші кохані) – не заслуговують справжнього чоловічого поклоніння?! Та ось настає ВЕСНА… І як би не називали 8 Березня, але світ цього дня належить жінкам! От і прагнуть чоловіки від щирого серця привітати зі святом чарівних дам!

Урочисті змінно-зустрічні збори з нагоди Міжнародного жіночого дня пройшли 5 березня на нашому залізорудному підприємстві.

ВІТАЛИ ТЕРНІВСЬКИХ КРАСУНЬ

Разом із променями сонця прийшло чудове свято до працівниць найпівнічнішої шахти нашого комбінату. За традицією першим привітав рідний жіночий колектив директор «Тернівської» Геннадій Гончаренко, який побажав трудівницям міцного здоров’я та трудових і особистих успіхів, щоби сльози були тільки від радості. Щастя, добра, усмішок! Приєдналися до поздоровлень голова цехкому «Тернівської» ПО ПМГУ Олег Кремез та заступник голови незалежної профспілки комбінату Олег Тверденко, зичивши жінкам залишатися світлими, прекрасними й красивими, і щоб у душі завжди панувала весна.

ГВАРДІЙЦІ ВІТАЮТЬ БЕРЕЗНЕВИХ БОГИНЬ

Ранок на весні по-справжньому чарівний. Повітря злегка прохолодне, а в душі сонячно. Тому що саме в цей час своїх жінок вітали директор шахти Максим Гриненко та голова цехкому ПО ПМГУ Анатолій Курило. Вони сказали, що жінка повсякчас прекрасна, а її погляд, навіть стомлений, стурбований чи зажурений завжди глибоко проникає у серце шахтаря.

СВЯТО ДЛЯ ОКТЯБРСЬКИХ ДІВЧАТ

Теплого сонячного ранку в актовій залі шахти «Октябрська» зібралися працівники, аби разом зустріти Весну та Міжнародний жіночий день. Як і годиться, першим до красунь-шахтарок із вітальним словом звернулися новий очільник структурного підрозділу Володимир Приймаченко та голова цехкому «Октябрської» ПО ПМГУ Геннадій Старіков, які побажали здоров’я, миру, достатку, щоб рідні завжди були поряд, адже жінка – берегиня сімейного вогнища. Приєднався до душевних поздоровлень і директор з охорони праці комбінату Сергій Забурдяєв.

ВІДЗНАЧИЛИ РОДІНСЬКИХ ШАХТАРОК

Урочистості з нагоди Весняного свята відбулися і на  «Родіні». В актовій залі зібралися жінки різного віку, які трудяться як на поверхні, так і під землею, роблячи свій внесок у спільну справу. Звернулися до трудівниць шахти, а також усіх інших структурних підрозділів підприємства очільник Костянтин Прокопчук та голова цехкому «Родіни» ПО ПМГУ Юрій Яковенко, зичивши красуням здійснення мрій, професійних успіхів і завжди залишатися чарівними, люблячими й коханими.

Цього дня звання «Почесний ветеран праці» отримали «родінці» машиністка підіймальної машини та стовбурова (підземна) дільниці №19 – Клавдія Василівна Єрмакова і Наталія Леонідівна Каченюк, які присвятили роботі в системі нашого залізорудного підприємства понад 20 років.

За сумлінну багаторічну працю, участь у суспільному житті трудового колективу було відзначено кращих працівниць шахт  грамотами від профкому ПО ПМГУ комбінату й адміністрації та цехкомів шахт.