Февраль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Спілка Національних бізнес-рейтингів в Україні нагородила АТ «Кривбасзалізрудком» відзнакою «Лідер року 2021» за раціональний розподіл ресурсів підприємства, впевнені ринкові позиції, досягнення значних результатів діяльності та вагомий внесок в економіку України. Наш комбінат посів І місце серед семи кращих підприємств держави в номінації «Платоспроможність», ступінь відзнаки – золото серед великих та середніх підприємств.

Ця нагорода – це заслуга всього колективу! Ці рейтинги надають ті особи, які співпрацюють з нами, отримують якісну продукцію і вдячні нам за це. Також хочу додати, що Криворізький залізорудний комбінат зайняв І почесне місце серед підприємств гірничодобувної галузі України в рамках забезпечення виробництва і формування податкових платежів за надра, землю й екологію.

Також за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток гірничодобувної промисловості, сумлінну працю та за результатами рейтингової оцінки оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні персональними нагородами агентства нагороджені кращі працівники. Орден «Гордість галузі» було вручено директору з капітального будівництва Анатолію Штельмаху, медалями «За видатні заслуги в професійній сфері» нагороджено Марину Хоцкіну – заступника фінансового директора, Валерія Лісового – кріпильника дільниці №28 ш. «Родіна», Дмитра Стефюка – гірника очисного забою дільниці №7 ш. «Тернівська» та Андрія Міготіна – прохідника дільниці №1 проходки ш. «Тернівська» ШБУ, сертифікатами «Спеціаліст року» нагороджено Андрія Корольова – прохідника дільниці №6 ш. «Октябрська» та Дмитра Чеботаря – гірника очисного забою дільниці №4 ш. «Гвардійська».

Спільною постановою правління і профспілкових комітетів підприємства звання «Почесний ветеран праці» отримали 14 трудівниць, які понад 20 років свого життя присвятили комбінату. Окрім цього, з нагоди 8 Березня всі працівниці комбінату будуть заохочені преміями у розмірі 300 грн.

Через важку ситуації в Україні рішенням правління АТ «Кривбасзалізрудком» працівники підприємства отримають нецільову допомогу у розмірі 1 000 грн.

Сергій Барабанов, директор з персоналу